کد مطلب: 392701
جمعه ۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۰:۲۷

فرماندار اسلام آبادغرب:

3000 نفر در حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو اجرای انتخابات را بر عهده دارند

مرصادنیوز: فرماندار اسلام آباد غرب گفت: 3000 نفر در حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو اجرای انتخابات را بر عهده دارند.

جهانبخش حیدری درگفتگو با  شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: 183 شعبه اخذ رای در حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو پیش بینی شده است که از این تعداد 158 شعبه سیار و 25 شعبه ثابت است و همچنین از 183 شعبه اخذ رای 88 شعبه شهری و 95 شعبه روستایی است.

وی افزود: قریب به ۳ هزار نفر عوامل اجرایی و حفاظتی با همکاری دفتر بازرسی و هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان در کمال نظم و آرامش انتخابات شهرستان را برگزار می کنند.

فرماندار اسلام آبادغرب تصریح کرد: هیئت های اجرایی مراکز حوزه های انتخابیه موظفند از تاریخ تشکیل هیئت های اجرائی تا دو روز پس از اعلام نتیجه اخذ رای انتخابات، شکایات واصله را بپذیرند و حداکثر ظرف هفت روز از تاریخ دریافت شکایات در جلسه مشترک هیات های اجرائی و نظارت حوزه انتخابیه به آنها رسیدگی نمایند.

این مسئول با اشاره به لیست شعب و نامزدهای انتخابات عنوان کرد: شمار کاندیداهای انتخابات در دو حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو ۲۰ نفر است که در نهایت یک نماینده به مجلس می رود.

حیدری ادامه داد: فرمانداری شهرستان به عنوان مجری قانون انتخابات خود را مکلف می داند که در چهار چوب این شعار با امانت داری از آرا مردم صیانت از حقوق مردم تمامی مساعی خودش را بکار بگیرد و در این راستا در تلاش هستیم که همه فرآیند انتخابات مبتنی بر قانون و رعایت اخلاق و همچنین زمینه سازی برای افزایش مشارکت حداکثری مردم در دستور کار داریم .

این مسئول با تاکید بر اینکه اخلاق مداری و قانون مداری مهمترین شاکله یک انتخابات است، بیان داشت: ما بر اساس جلسات متنوعی که با کاندیداها و مسئولین ستادهای آنها داشته ایم از آنها می خواهیم که قانون را مد نظر داشته باشند و در اسلام آبادغرب شرایطی را فراهم کنیم که هم زمینه حضور و مشارکت مردم در انتخابات فراهم شود.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

خوبی‌هایی که قرنطینه خانگی دارد!

«کرونا» چالشی برای تاب‌آوری

مرصادنیوز: کرونا این ایام به یک چالش برای نمایش تاب‌آوری و مسئولیت‌پذیری افراد تبدیل شده و قرنطینه خانگی یک فرصت برای ارتقای این موارد است.

پربازدیدها