کد مطلب: 392779
شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۳ - ۱۲:۱۹

لحظه به لحظه با نتایج انتخابات؛

آخرین نتایج غیررسمی شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس در ۲۰۸ حوزه‌ انتخابیه کشور+اسامی و گرایش

مرصادنیوز: با پایان یافتن فرآیند اخذ رأی انتخابات مجلس یازدهم در سراسر کشور، شمارش آرای اخذ شده آغاز شده و ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از راه دانا ,  با پایان یافتن فرآیند اخذ رأی انتخابات مجلس یازدهم در سراسر کشور، شمارش آرای اخذ شده آغاز شده و ادامه دارد. آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 208 حوزه انتخابیه سراسر کشور، به شرح زیر اعلام می‌شود.

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
ورزقان دهقانی مستقل غیرقطعی ۱
ملکان سیدعلی موسوی   غیرقطعی ۱
هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی مستقل غیرقطعی ۱

تبریز، اسکو و آذرشهر

(درحال شمارش)

پزشکیان

اصلاح طلب غیرقطعی ۶

بیگی

اصولگرا غیرقطعی
متفکر آزاد  اصولگرا

غیرقطعی

میرتاج الدینی اصولگرا

غیرقطعی

فرهنگی اصولگرا

غیرقطعی

منادی  

غیرقطعی

سراب و مهربان

یوسف داوودی

مستقل غیرقطعی ۱

 

 
بناب شیخ رضا بنابی-اعزازی مستقل دور دوم ۱
بستان‌آباد نوری   غیرقطعی ۱
مرند و جلفا

معصومه پاشایی

مستقل غیرقطعی ۱
عزت اله حبیب زاده  

غیرقطعی

مراغه و عجب شیر

علی علیزاده

اصولگرا غیرقطعی ۱

 

   
میانه

اسماعیلی

اصولگرا غیرقطعی ۲

شامی-صفایی

  مرحله دوم
کلیبر و هوراند حسین حاتمی اصولگرا غیرقطعی ۱
اهر و هریس

احمد محرم زاده

مستقل

 

غیرقطعی

۱
   

غیرقطعی

شبستر جعفر راستی

اصولگرا

غیرقطعی

۱
   

 

 

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
بوکان انور حبیب زاده اصولگرا قطعی ۱
مهاباد جلال محمودزاده مستقل غیرقطعی ۱
خوی عادل نجف زاده اصلاح طلب غیرقطعی ۱
ماکو و چالدران محمد علیپور مستقل

غیرقطعی

 

۱
   

 

 

نقده و اشنویه زنجانی  اصولگرا غیرقطعی ۱
میاندوآب مهدی عیسی زاده اصولگرا غیرقطعی ۱
تکاب و شاهین دژ همتی-سبحانی فر مستقل دور دوم ۱
سردشت و پیرانشهر کمال حسین پور اصولگرا غیرقطعی ۱

ارومیه

(درحال شمارش)

سیدسلمان ذاکر

اصولگرا غیرقطعی ۳

جلال زاده

اصولگرا غیرقطعی
روح الله حضرت پور اصولگرا


غیرقطعی

احمدزاده

مستقل غیرقطعی
   

 

 

سلماس

یعقوب رضازاده

اصولگرا قطعی ۱

 

   

 

اردبیل
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوار

عباس جهانگیرزاده

اصلاح طلب قطعی ۱

 

   
خلخال و کوثر سیدغنی نظری اصولگرا غیرقطعی ۱
مشکین شهر محمود عباس زاده مشکینی اصولگرا غیرقطعی ۱
گرمی ولی اسماعیلی اصولگرا قطعی ۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیر

علی نیکزاد

اصولگرا غیرقطعی ۳

سیدکاظم موسوی

اصولگرا غیرقطعی
صدیف بدری اصولگرا

غیرقطعی

 

 

اصفهان

حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش  قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
اردستان سیدصادق طباطبایی نژاد اصولگرا قطعی ۱
سمیرم سلیمی- کریمی    دور دوم ۱
فلاورجان ناصر موسوی لارگانی اصولگرا قطعی ۱

اصفهان

(درحال شمارش)

امیرحسین بانکی پور اصولگرا غیرقطعی ۵

عباس مقتدایی

اصولگرا غیرقطعی
مهدی طغیانی اصولگرا

غیرقطعی

زهرا شیخی اصولگرا

غیرقطعی

حسین میرزایی اصولگرا

غیرقطعی

   

 

لنجان

علی یوسف پور

اصولگرا دور دوم ۱

حسین رجایی

اصولگرا
نجف آباد ابوالفضل ابوترابی اصولگرا غیرقطعی ۱
شاهین شهر حسینعلی حاجی دلیگانی اصولگرا قطعی ۱
شهرضا سمیه محمودی مستقل قطعی ۱
   

 

کاشان

سید جواد ساداتی نژاد

اصولگرا قطعی ۱

 

   
مبارکه

پروین صالحی

اصولگرا قطعی ۲

 

   
نطنز رحمت الله فیروزی پور اصولگرا غیرقطعی ۱
خمینی شهر

محمدتقی نقدعلی

اصولگرا

 

قطعی

۱
   

 

چادگان و فریدونشهر حسین محمدصالحی

مستقل

غیرقطعی

۱

   

 

گلپایگان و خوانسار مسعود خاتمی اصولگرا
نایین الهام آزاد مستقل
     

 

ایلام

حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهر بهزاد علیزاده  

دور دوم

۲
صادق کرمی  

دور دوم

ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

علی اکبر بسطامی

اصولگرا قطعی ۲

سارا فلاحی

مستقل قطعی

 

   

 

   

 

 

 

البرز
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
ساوجبلاغ علی حدادی اصولگرا قطعی ۱
کرج

مهدی عسگری

اصولگرا غیرقطعی ۲

فاطمه آجرلو

مستقل غیرقطعی

 

بوشهر
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
دشتستان ابراهیم رضایی اصولگرا قطعی ۱
کنگان، دیر و جم موسی احمدی اصولگرا قطعی ۱
دشتی و تنگستان غلامحسین کرمی اصولگرا قطعی ۱
بوشهر، گناوه و دیلم عبدالکریم جمیری اصولگرا قطعی ۱

 

تهران
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه

سیداحمد رسولی نژاد

اصولگرا غیرقطعی ۱

 

   
ورامین و پیشوا حسین نوش آبادی اصولگرا غیرقطعی ۱
شهریار

حسین حق وردی

اصولگرا قطعی ۱

 

   
پاکدشت فرهاد بشیری اصولگرا غیرقطعی ۱
رباط کریم

حسن نوروزی

اصولگرا قطعی ۱

 

   
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
محمدباقر قالیباف
اصولگرا غیرقطعی ۳۰
مرتضی آقاتهرانی
اصولگرا غیرقطعی
الیاس نادران
اصولگرا غیرقطعی
رضا تقی‌پور
اصولگرا غیرقطعی
سیدمصطفی آقامیرسلیم
اصولگرا غیرقطعی
عبدالحسین روح‌الامینی
اصولگرا غیرقطعی
سیدمحمود نبویان
اصولگرا غیرقطعی
سیدرضا تقوی
اصولگرا غیرقطعی
سیدنظام‌الدین موسوی
اصولگرا غیرقطعی
 زهره الهیان
اصولگرا غیرقطعی
سیدمحسن دهنوی
اصولگرا غیرقطعی
بیژن نوباوه
اصولگرا غیرقطعی
محسن یزدی خواه
اصولگرا غیرقطعی
احسان خاندوزی
اصولگرا غیرقطعی
روح‌الله ایزدخواه
اصولگرا غیرقطعی
 علی خضریان
اصولگرا غیرقطعی
فاطمه رهبر
اصولگرا غیرقطعی
 ابوالفضل عمویی
اصولگرا غیرقطعی
غلامحسین رضوانی
اصولگرا غیرقطعی
مجتبی توانگر
اصولگرا غیرقطعی

مهدی شریفیان

اصولگرا غیرقطعی
فاطمه قاسم پور
اصولگرا غیرقطعی
سمیه رفیعی
اصولگرا غیرقطعی
احمد نادری
اصولگرا غیرقطعی
 مالک شریعتی
اصولگرا غیرقطعی
محسن پیرهادی
اصولگرا غیرقطعی
مجتبی رضاخواه
اصولگرا غیرقطعی
اقبال شاکری
اصولگرا غیرقطعی
عزت‌الله اکبری تالارپشتی
اصولگرا غیرقطعی

زهره سادات لاجوردی

اصولگرا غیرقطعی

 

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
شهرکرد احمد راستینه اصولگرا غیرقطعی ۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

قدرت الله حمزه

اصولگرا غیرقطعی ۱

 

   
بروجن

امیرقلی جعفری

اصولگرا قطعی ۱

 

   
لردگان حسین بامیری اصولگرا غیرقطعی ۱

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
بیرجند و درمیان حسین خسروی اصولگرا قطعی ۱
قائنات اسحاقی-بصیری اصولگرا غیرقطعی ۱
نهبندان و سربیشه نخعی-رئیسون اصولگرا دور دوم ۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه مجید نصیرایی اصولگرا قطعی ۱

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
چناران و طرقبه امامی   غیرقطعی ۱
مشهد و کلات

پژمان فر

اصولگرا غیرقطعی ۵

بحرینی

اصولگرا غیرقطعی

رحمانی

  غیرقطعی

قاضی زاده

اصولگرا غیرقطعی

 

   
گناباد محمد صفایی    قطعی ۱
تربت حیدریه

محسن زنگنه

اصولگرا غیرقطعی ۱

 

   
درگز حسن رزمیان مقدم اصولگرا قطعی ۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد نیکبین - کوهسرخی اصولگرا غیرقطعی ۱
نیشابور

احسان ارکانی

اصولگرا غیرقطعی ۲

هاجر چنارانی

  غیرقطعی
خواف و رشتخوار اکبر احمدپور فدکی اصولگرا غیرقطعی ۱
فریمان و سرخس سیداحسان قاضی زاده   غیرقطعی ۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب

علی اصغر عنابستانی

  غیرقطعی ۲

بهروز محبی نجم آبادی

  غیرقطعی
قوچان و فاروج آذری   غیرقطعی ۱
تربت جام و تایباد رحیمی   غیرقطعی ۱

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
بجنورد

سیدمحمد پاکمهر

  غیرقطعی ۲

محمد وحیدی

  غیرقطعی
شیروان علی جدی اصولگرا غیرقطعی ۱
اسفراین امان الله حسین پور اصلاح طلب غیرقطعی ۱

 

خوزستان
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعدادکرسی
اهواز، باوی، حمیدیه، کارون

سیدکریمحسینی

  غیرقطعی ۳

همایون یوسفی

  غیرقطعی

رضا فلاحی مقدم

  غیرقطعی

شبیب جویجری

  غیرقطعی

ناصر سودانی

  غیرقطعی

رضا میرزاده

  غیرقطعی
ماهشهر، امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری

اصولگرا غیرقطعی ۱

جمال صالح زاده

  غیرقطعی
شوش محمد کعب عمیر   قطعی ۱
اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا غیرقطعی ۱
شوشتر و گتوند سهراب گیلانی اصولگرا غیرقطعی ۱
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا

علیرضا ورناصری

اصولگرا غیرقطعی ۱

 

   
دزفول احمد آوایی اصلاح طلب غیرقطعی ۱
رامهرمز ابراهیم متینیان اصولگرا غیرقطعی ۱
خرمشهر سیدلفته احمدنژاد اصولگرا غیرقطعی ۱
شادگان مجید ناصری نژاد اصولگرا غیرقطعی ۱
دشت‌آزادگان و هویزه قاسم ساعدی   غیرقطعی ۱
آبادان

سیدمحمد مولوی

اصولگرا غیرقطعی ۳

محفوظی

اصولگرا غیرقطعی

جلیل مختار

مستقل غیرقطعی

آوایی

اصلاح طلب غیرقطعی
ایذه و باغملک

عبدالله ایزدپناه

اصولگرا غیرقطعی ۱

 

   
بهبهان

محمدطلامظلومی

اصولگرا غیرقطعی ۱

 

   

 

زنجان
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
زنجان و طارم

 

    ۲

 

   

 

   

 

   
ابهر و خرمدره و سلطانیه

حسن شجاعی

اصولگرا قطعی ۱

 

   
خدابنده

سیدالبرز حسینی

اصولگرا غیرقطعی ۱

سعید رفیعی

  غیرقطعی
ماهنشان و ایجرود سیدمرتضی خاتمی   قطعی ۱

 

سمنان
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
سمنان و مهدیشهر عباس گلرو اصولگرا غیرقطعی ۱
شاهرود علی اصغر خانی اصولگرا غیرقطعی ۱
دامغان علی اکبر علیزاده اصولگرا قطعی ۱
گرمسار و آرادان اردشیر مطهری اصولگرا غیرقطعی ۱

 

سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه بالاترین رای گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
زاهدان

حسینعلی شهریاری

  قطعی ۲

فداحسین مالکی

  قطعی
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین اسماعیل حسین زهی   قطعی ۱
سراوان ملک محمد فاضلی   قطعی ۱
زابل

محمد سرگزی

  قطعی ۲

حبیب الله دهمرده

  قطعی
چابهار، نیکشهر و کنارک معین الدین سعیدی   قطعی ۱
ایرانشهر و سرباز عبدالناصر درخشان   قطعی ۱

 

فارس
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
نیریز و استهبان

فرهاد طهماسبی

  غیرقطعی ۱

 

   
شیراز

جعفر قادری

  غیرقطعی ۴

محمدرضا محمدی کشکولی

  غیرقطعی

علیرضا پاک فطرت

  غیرقطعی

ابراهیم عزیزی

  غیرقطعی

روح الله نجابت

  غیرقطعی
لامرد و مهر موسی موسوی   غیرقطعی ۱
داراب و زرین دشت

جواد عسکری

  غیرقطعی

۱

 

   
خرامه، سروستان و کوار عبدالعلی رحیمی   غیرقطعی ۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت جلال رشیدی کوچی   غیرقطعی ۱
آباده، بوانات و خرم‌بید رحیم زارع   غیرقطعی ۱
لارستان، خنج و گراش       ۱
جهرم محمدرضا رضایی کوچی   غیرقطعی ۱
اقلید مسلم صالحی   قطعی ۱
سپیدان       ۱
رستم و ممسنی       ۱
کازرون فریدون عباسی   غیرقطعی ۱
فسا حجت الله فیروزی   غیرقطعی ۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند محمد مهدی فروردین   غیرقطعی ۱

 

قزوین
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
قزوین و آبیک

فاطمه محمدبیگی

اصولگرا غیرقطعی ۲

لطف الله سیاهکلی

اصولگرا غیرقطعی
تاکستان رجب رحمانی اصولگرا غیرقطعی ۱
بوئین‌زهرا روح الله عباسپور اصولگرا غیرقطعی ۱

 

قم
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
قم

احمد امیرآبادی

اصولگرا غیرقطعی ۳

مجتبی ذوالنوری

اصولگرا غیرقطعی

علیرضا زاکانی

اصولگرا غیرقطعی

 

کردستان
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
بیجار کریمی-زندیان   دور دوم ۱
مریوان و سروآباد

عثمان باقدم

اصولگرا مرحله دوم ۱

شیوا قاسمی پور

  مرحله دوم
سقز و بانه بهزاد رحیمی مستقل قطعی ۱
قروه و دهگلان پرویز اوسطی اصلاح طلب قطعی ۱
سنندج، دیوان دره و کامیاران

سیدمهدی فرشادان

مستقل غیرقطعی ۲

محسن فتحی

مستقل غیرقطعی

 

   

 

کرمان
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعدادکرسی
کرمان و راور

محمدرضاپورابراهیمی

اصولگرا غیرقطعی ۲

زاهدی

اصولگرا غیرقطعی
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر موسی غضنفرآبادی اصولگرا غیرقطعی ۱
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج منصور شکرالهی اصولگرا غیرقطعی ۱
جیرفت و عنبرآباد اعظمی اصلاح طلب غیرقطعی ۱
بافت، رابر، ارزوئیه صمدالله محمدی اصولگرا غیرقطعی ۱
سیرجان و بردسیر شهباز حسن پور مستقل غیرقطعی ۱
شهربابک رضا حسینی اصولگرا غیرقطعی ۱
رفسنجان و انار حسین جلالی اصولگرا غیرقطعی ۱
زرند و کوهبنان عفت شریعتی‌ اصولگرا غیرقطعی ۱

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعدادکرسی
اسلام‌آباد غرب نادری-بخشی پور مستقل دور دوم ۱
کنگاور صحنه و هرسین علی رضایی اصولگرا قطعی ۱
سنقر و کلیایی

حسینی کیا

اصولگرا قطعی ۱

 

   
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب شهریار حیدری  مستقل قطعی ۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی آرش لهونی مستقل قطعی ۱
کرمانشاه

عبدالرضا مصری

اصولگرا قطعی ۳

محمد رشیدی

اصولگرا قطعی

عزیزی

اصولگرا دور دوم

سلمان محمدی

اصولگرا دور دوم

 

کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
بویراحمدودنا مهدی روشنفکر اصولگرا قطعی ۱
کهگیلویه و بهمئی محمد موحد اصولگرا قطعی ۱
گچساران غلامرضا تاجگردون اصلاح طلب قطعی ۱

 

گلستان
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
علی‌آباد کتول رحمت اله نوروزی اصولگرا قطعی ۱
گنبد کاووس       ۱
رامیان و آزادشهر کوهساری اصلاح طلب غیرقطعی ۱

کردکوی،

بندرترکمن و بندرگز

جلال ایری مستقل غیرقطعی ۱
     
مینودشت و کلاله

 

    ۱

 

   
گرگان و آق‌قلا

رمضانعلی سنگدوینی

اصولگرا غیرقطعی ۲

نبی هزارجریبی

  غیرقطعی

 

   

 

   

 

گیلان
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
آستارا غلامرضا مرحبا مستقل قطعی ۱
فومن بهروزی فر اصولگرا قطعی ۱
لنگرود پرویز محمدنژاد اصولگرا قطعی ۱
طوالش، رضوانشهر و ماسال محمدیاری مستقل قطعی ۱
لاهیجان و سیاهکل رسول فرخی اصولگرا قطعی ۱
صومعه‌سرا دلخوش مستقل قطعی ۱
بندر انزلی احمد دنیامالی اصلاح طلب قطعی ۱
رودسر و املش محمد صفری   اصولگرا قطعی ۱
آستانه اشرفیه رمضانی اصولگرا قطعی ۱
رودبار

گودرزوند چگینی

مستقل قطعی ۱

 

   
رشت

جبار کوچکی نژاد

اصولگرا غیرقطعی ۳

محمد رضا احمدی

اصولگرا غیرقطعی

آقازاده

اصولگرا غیرقطعی

 

   

 

   

 

لرستان
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
خرم‌آباد

مهرداد ویسکرمی

اصولگرا قطعی ۲

مرتضی محمودوند

مستقل قطعی

 

   

 

   
سلسله و دلفان یحیی ابراهیمی اصلاح طلب قطعی ۱
کوهدشت و رومشکان  محمدرضا مبلغی اعتدال قطعی ۱
الیگودرز محمد خدابخشی اصولگرا قطعی ۱
درود و ازنا

حسین گودرزی

اصلاح طلب قطعی ۱

 

   
پلدختر سیدحمیدرضا کاظمی اصولگرا قطعی ۱
بروجرد

عباس گودرزی

اصولگرا قطعی ۲

فاطمه مقصودی

مستقل قطعی

 

   

 

   

 

مازندران
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
بابل

علی‌ کریمی‌فیروزجایی 

اصولگرا قطعی ۲

مهدی سعادتی

اصولگرا قطعی

 

   
ساری

منصورعلی زارعی

اصولگرا قطعی ۲

علی بابایی کارنامی

مستقل قطعی
نوشهر و چالوس محسنی بندپی اصلاح طلب قطعی ۱
نکا، بهشهر و گلوگاه غلامرضا شریعتی اصولگرا قطعی ۱
آمل و لاریجان رضا حاجی‌پور اصولگرا قطعی ۱
بابلسر و فریدونکنار علی‌اصغر باقرزاده اصولگرا قطعی ۱
نور و محمودآباد ولی الله فرزانه مستقل قطعی ۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبار

کمال علیپور

اصولگرا قطعی ۲

کیوان مرادیان

اصولگرا قطعی

 

   
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد شمس الدین حسینی اصولگرا قطعی ۱

 

مرکزی
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب

علی اکبر کریمی

  قطعی ۲

محمد حسن آصفری

  قطعی

 

   
شازند

احمدی بیغش

اصولگرا قطعی ۱

 

   
دلیجان و محلات علیرضا سلیمی اصولگرا قطعی ۱
ساوه و زرندیه

محمد سبزی 

  قطعی ۱

 

   
خمین علیرضا نظری   قطعی ۱
تفرش، آشتیان و فراهان سینا کمال خانی   قطعی ۱

 

هرمزگان
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریک حسین رئیسی اصولگرا قطعی ۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

مرادی

مستقل غیرقطعی ۳

آشوری

اصولگرا غیرقطعی

آرامی

مستقل غیرقطعی
بندرلنگه، بستک، پارسیان

احمد جباری

اصولگرا غیرقطعی ۱

 

   

 

همدان
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
رزن

لطفی

اصلاح طلب قطعی ۱

 

   
اسدآباد کیومرث سرمدی اصولگرا قطعی ۱
نهاوند شهبازی مستقل قطعی ۱
بهار و کبودرآهنگ عیسی جعفری اصولگرا غیرقطعی ۱
تویسرکان مفتح اصولگرا قطعی ۱
ملایر

آزادی خواه

اصولگرا قطعی ۲

 

   

 

   
همدان و فامنین

حاج بابایی

اصولگرا غیرقطعی ۲

نباتی

اصولگرا غیرقطعی

 

یزد
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش قطعی/غیرقطعی تعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشن محمدصالح جوکار اصولگرا قطعی ۱
اردکان محمدرضا دشتی مستقل قطعی ۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

محمدرضا صباغیان

اصولگرا قطعی ۱
تفت و میبد سیدجلیل میرمحمدی اصولگرا قطعی ۱

 

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیه منتخب یا پیشتاز گرایش دور دوم تعداد کرسی
زرتشتیان       ۱
کلیمیان‌       ۱
ارامنه شمال       ۱
آشوری       ۱
ارامنه جنوب       ۱

 

وضعیت گرایش های منتخبین قطعی و غیرقطعی نتایج شمارش آراء تا این لحظه

 

در حال به روزرسانی....

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

خوبی‌هایی که قرنطینه خانگی دارد!

«کرونا» چالشی برای تاب‌آوری

مرصادنیوز: کرونا این ایام به یک چالش برای نمایش تاب‌آوری و مسئولیت‌پذیری افراد تبدیل شده و قرنطینه خانگی یک فرصت برای ارتقای این موارد است.

پربازدیدها