کد مطلب: 392907
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۶ - ۱۱:۱۴

مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه:

تصمیم‌گیری در مورد تعطیلی مدارس بر عهده دانشگاه علوم پزشکی است

مرصادنیوز: مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: تصمیم‌گیری در مورد تعطیلی مدارس در استان به منظور پیشگیری از کرونا بر عهده دانشگاه علوم پزشکی است.

مجید یزدان پناه در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: مدارس در روزهای تعطیل کاملاً ضدعفونی می‌شود و آموزش‌های لازم به معلمان و مدیران مدارس داده می‌شود.

وی افزود: با آموزش کارشناسان بهداشت آنها موظفند دانش آموزان را در مورد پیشگیری از بیماری کرونا آموزش دهند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه بیان داشت: اگر وسایل و امکانات همچون ضدعفونی کننده ها در اختیار ما قرار گیرد، در صورت باز شدن مدارس آنها را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهیم، تا هر بار وارد شدن و خارج شدن از کلاس از این وسایل استفاده کنند.

این مسئول عنوان کرد: به طور حتم هرچقدر نظافت بیشتر رعایت شود مدارس ما از بیماری‌ها مصون و پاک خواهد ماند.

یزدان پناه عنوان کرد: تصمیم گیری در مورد تعطیلی مدارس برای پیشگیری از شیوع کرونا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و در استان‌ها هم دانشگاه علوم پزشکی تصمیم گیر است.

وی با اشاره به اینکه خانواده‌ها فرزندان خود را در این روزها از منزل خارج نکنند، عنوان کرد: هدف از تعطیلی مدارس، پیشگیری از بیماری کرونا است، لذا از خانواده‌ها خواهشمندیم که دانش آموزان را سفر نبرند و برنامه‌های متنوعی برای فرزندان در منزل ایجاد کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

خوبی‌هایی که قرنطینه خانگی دارد!

«کرونا» چالشی برای تاب‌آوری

مرصادنیوز: کرونا این ایام به یک چالش برای نمایش تاب‌آوری و مسئولیت‌پذیری افراد تبدیل شده و قرنطینه خانگی یک فرصت برای ارتقای این موارد است.

پربازدیدها