سرویس: تازه های سایت کد خبر: 393632 23:29 - 1398/12/19

داروی مورد نیاز بیماران مبتلا به کرونا در قم تأمین شد

داروی مورد نیاز بیماران مبتلا به کرونا در قم تأمین شد

مرصادنیوز: نماینده مشترک وزیر بهداشت و رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات دارویی در استان قم گفت: داروی مورد نیاز بیماران مبتلا به کرونا در اختیار استان قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  به نقل از دانشگاه علوم پزشکی قم، کریم همتی نماینده ویژه وزیر بهداشت و رئیس مجلس شورای اسلامی، امروز به قم سفر کرد و از نزدیک با روند فعالیت‌های صورت گرفته استان در خصوص مبارزه با ویروس کرونا را مورد بررسی قرار داد.

وی در حاشیه سفر به قم گفت: خوشبختانه کارهای خوب و ارزنده‌ای در قم انجام شده است و شیب تندی که تعداد مبتلایان داشتند کمی در حال کاهش بوده و از سوی دیگر روند بهبودیافتگان نیز بیشتر است.

نماینده ویژه وزیر بهداشت و رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بیشتر تلاش این است که مردم با کمترین مشکلات بتوانند خدمات را دریافت و روند و شیب مبتلایان را کم کنیم.

همتی با اشاره به مشکلات دارویی در استان قم خاطرنشان کرد: خوشبختانه دارو نیز در اختیار استان قرار گرفت تا بیماران در مراکز درمانی بتوانند از آن استفاده کنند و با توجه به اینکه شهر قم کارخانجات زیادی دارد امیدواریم با همکاری سازمان صمت، لوازم محافظتی در استان تولید شود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها