سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 394077 19:35 - 1398/12/27

رئیس پلیس راهور کرمانشاه خبر داد:

اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد ویژه ۲ روز پایانی سال در کرمانشاه

اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد ویژه ۲ روز پایانی سال در کرمانشاه

مرصادنیوز: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اجرای طرح زوج و فرد ویژه ۲ روز پایانی سال در کرمانشاه به منظور کاهش ترددها برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فضل الله شیری اظهار داشت: طرح ترافیکی زوج و فرد در طول ۵ خیابان و بلوار پرازدحام شهر کرمانشاه طی روزهای چهارشنبه ۲۸ و پنجشنبه ۲۹ اسفند اعمال می‌شود.

وی ادامه داد: بر این اساس طرح زوج و فرد در طول خیابان بلوار گل‌ها از میدان معلم تا انتهای شهرک آبادانی و مسکن، طول بلوار ۴۰ متری شهرک دولت آباد و خیابان مدرس از میدان آزادی تا سه راه شورا اجرا می‌شود.

سرهنگ شیری تصریح کرد: همچنین این طرح در خیابان جلیلی، شهدای اشک تلخ و شریعتی از تقاطع جلیلی تا سه راه لشکر و بلوار کوهساری و افشار طوس از تقاطع کارگر تا میدان فاطمیه نیز به مرحله اجرا در می‌آید.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه زمان اجرای طرح ویژه زوج و فرد را ۸ صبح تا ۲۰ شب اعلام کرد و گفت: روز چهارشنبه خودروهایی که آخرین رقم سمت راست پلاک آنها زوج و روز پنجشنبه خودروهایی که آخرین رقم سمت راست آنها فرد است می‌توانند از خیابان‌های مشمول طرح تردد کنند.

وی تاکید کرد: در محل‌های یاد شده هرگونه ورود، تردد و توقف ممنوع و رانندگان متخلف علاوه بر اینکه با جریمه روبرو شده خودروی آنها نیز از محدوده طرح خارج خواهد شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها