کد مطلب: 394149
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۵:۲۲

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خبر داد

افزایش شمار مبتلایان کرونا به ۱۵۸ نفر/ ۱۴ نفر فوت کردند

مرصادنیوز: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از افزایش شمار مبتلایان کرونا به ۱۵۸ نفر خبر داد.

ابراهیم شکیبا در گفتگو با خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، اظهار داشت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشات اعلام شده تاکنون ابتلای ۱۵۸ نفر در استان کرمانشاه به ویروس کرونا مثبت اعلام شده است.

وی افزود: متاسفانه ۱۴ نفر از شمار مبتلایان در سطح استان کرمانشاه فوت شدند.

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: ۷۲ نفر از مبتلایان از شهرستان کرمانشاه، ۱۱ نفر از اسلام آبادغرب، ۱۸ نفر از کنگاور، پنج نفر از هرسین، ۳۲ نفر از سنقر، هفت نفر از گیلانغرب، چهار نفر از پاوه و سه نفر از شهرستان‌های سرپلذهاب، صحنه و جوانرود به ویروس کرونا مبتلا شدند.

شکیبا بیان کرد: ۷۸۴ نفر در بیمارستان بستری شدند که 653 نفر از آنها ترخیص شده و اکنون ۱۱۷ نفر در بیمارستان بستری هستند.

وی عنوان کرد: باید به طور جدی از دید و بازدیدهای نوروزی و مسافرت پرهیز شود زیرا در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی توسط اقلیتی محدود از مردم شاهد پیک وحشتناکی از بیماری کرونا در سطح استان خواهیم بود.

شکیبا گفت: شیوع ویروس کرونا بسیار خطرناک است و راه های آلودگی آن بیشتر از طریق تماس‌های غیرمستقیم خواهد بود بنابراین از حضور در مهمانی و پذیرش مهمان و مسافرت به طور جدی باید پرهیز شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد

«کرونا» دستمایه‌ گشایش در برجام

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: تحلیل عملکرد در مدیریت بیماری«کرونا» نشان می‌دهد که مقصود وی از اقدامات انجام شده حاصل شدن گشایشی در برجام است.

پربازدیدها