کد مطلب: 394271
دوشنبه ۱۳۹۹/۱/۴ - ۱۴:۳۳

در روزهای قرنطینه خانگی این کتاب را بخوانید؛

مروری بر خاطرات شیرین گذشته با «دهه شصتی‌ها» +دانلود کتاب

مرصادنیوز: کتاب «دهه شصتی‌ها» به قلم رسول مرادی، نویسنده خوب کرمانشاهی نگارش شده که نسخه pdf آن می‌تواند گزینه خوبی برای این روزهای قرنطینه خانگی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، کتاب دهه شصتی ها به قلم رسول مرادی نویسنده و فعال رسانه و فرهنگی کرمانشاهی نگارش شده و در این کتاب سعی شده است به طور مختصر برخی از رفتارها و هنجارهای زیبای دهه شصت مانند ساده زیستی و سبک زندگی خاص آن دهه منعکس شود تا هم تجدید خاطره و هم وسیله ای باشد برای انعکاس آداب و سنت های نیکوی آن‌زمان.

جنگ تحمیلی، ساده زیستی، مدرسه، عید نوروز، تلویزیون، تابستان، ازدواج و نوستالوژی‌های دهه شصت بخش‌هایی از کتاب دهه شصتی‌هاست که نویسنده به آن پرداخته است. در این کتاب همچنین سختیها و مرارت های زندگی بچه های دهه شصت مورد پردازش قرار گرفته است.

کتاب «دهه شصتی‌ها» را اینجا دانلود کنید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

انتقاد کارشناسان از میانبر غلط دولت برای کنترل تورم

حیثیت پول ایران در گرو صفرها

مرصادنیوز: کارشناسان اقتصادی معتقدند که میانبر غلط دولت برای کنترل تورم منجر به بی‌اعتباری پول ملی می‌شود و باید در این سیاست اقتصادی تجدیدنظر کرد.

پربازدیدها