سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 394555 13:29 - 1399/01/11

رئیس پلیس راهور کرمانشاه مطرح کرد:

تشدید محدودیت عبور و مرور در کرمانشاه/ تردد بین شهری از فردا ممنوع

تشدید محدودیت عبور و مرور در کرمانشاه/ تردد بین شهری از فردا ممنوع

مرصادنیوز: رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه از تشدید محدودیت عبور و مرور در این استان خبر داد.

سرهنگ فضل الله شیری در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  اظهار داشت: طرح قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا با محدودیت‌های ورودی و خروجی به استان از هشتم فروردین ماه اجرا شده است.

وی گفت: در مرحله اول این محدودیت و ممنوعیت شامل پلاک‌های خارج از استان بود تا افرادی که رعایت نکردند مشمول جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و توقیف خودرو به مدت یک ماه در پارکینگ شوند.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه بیان داشت: این طرح برای آن دسته از مسافرانی که رعایت نکردند و سلامت خود و سایرین را به خطر انداختند انجام می‌شود.

این مقام انتظامی ادامه داد: مرحله دوم از روز گذشته شروع شد طرح محدودیت بین شهری است، یعنی پلاک‌های هر شهر فقط تردد در همان شهر را دارد و به عنوان مثال پلاک ۱۹ استان کرمانشاه تردد در شهرهای دیگر را ندارد و در صورت رعایت نکردن شامل جریمه نقدی و توقیف خودرو خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه از فردا ساعت یک بامداد خروج از شهرها و بخش‌ها با وسایل نقلیه ممنوع است، عنوان کرد: توقف و تردد در حاشیه پارک‌ها، مناطق گردشگری و تفرجگاه‌ها حتماً در سطح شهرها به خصوص در کلانشهر کرمانشاه ممنوع است.

سرهنگ شیری خاطرنشان کرد: این ممنوعیت علاوه بر اینکه پلاک‌های خارج از شهر با ممنوعیت روبرو می‌شود، چنانچه ضرورت تشخیص داده شود، هر شهر هم داخل امان شهر محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد و برابر قانون شامل جریمه ۵۰۰ هزارتومانی و توقیف خودرو در پارکینگ به مدت یک ماه می‌شود.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: قوانین عمومی راهور در بحث تخلفات و محور تخلفات حادثه ساز به ویژه تخلفات مربوط به این ایام باشد، قطعاً برابر با قانون برخورد خواهد شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم است و به طور حتم مأمورین با قاطعیت برای حفظ سلامت مردم کوتاه نخواهند آمد و برخورد خواهند کرد.

وی عنوان کرد: ضمن اینکه تخلفات غیر ضروری همچون دور دور کردن، تغییر خطوط حرکت، تردد غیر مجاز و غیر ضروری، حرکات مارپیچ، جعل پلاک، پلاک مخدوش، فاقد پلاک و تک پلاک نیز مشمول توقیف می‌شود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها