سرویس: اجتماعی کد خبر: 398323 ۱۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۵

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش:

نبوغ نظامی شهید صیاد شیرازی در عملیات مرصاد به مدد رزمنده‌ها آمد

مرصاد نیوز: فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب ارتش با اشاره به نقش شهید صیاد شیرازی در عملیات مرصاد گفت: نبوغ نظامی این شهید بزرگوار به مدد رزمندگان آمد.

نبوغ نظامی شهید صیاد شیرازی در عملیات مرصاد به مدد رزمنده‌ها آمد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، امیر فرهاد آریانفر ظهر امروز یکشنبه در ویژه برنامه گرامیداشت سالروز عملیات مرصاد اظهار داشت: منافقین پس از پیروزی انقلاب اسلامی جنگ مسلحانه ای علیه نظام راه انداختند، ماهیت ترور و خرابکاری آنها با ترور افرادی چون شهید بهشتی، باهنر، رجایی و یاران امام بیشتر هویدا می‌شود تا جایی که دستشان به خون ۱۷ هزار نفر آلوده است.

وی افزود: در سال ۶۵ معاهده‌ای میان وزیر امور خارجه عراق و رئیس سازمان منافقین منعقد می‌شود و طی آن سازمان امکانات خود را در سال ۶۵ به عراق منتقل و در پایگاه اشرف تمرکز می‌یابد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش عنوان کرد: در ۳۰ تیرماه سال ۶۷ نماینده کنگره و ۱۴ سناتور نامه‌ای به وزیر امور خارجه آمریکا به حمایت از نیروهای نفاق ارسال کردند و آنها فراخوان شده و قرارگاهی تشکیل می‌شود.

وی با بیان اینکه قطعنامه در ۲۷ تیر با هوشمندی امام (ره) پذیرش می‌شود، ادامه داد: شمار لشکر عراق از ابتدا تا پایان جنگ از ۱۲ لشکر به ۵۹ لشکر ارتقا یافت از سوی دیگر صدام هیچیک از نیروهای خود را آزاد نکرد و همین امر موجب افزایش نیروی آنها شد.

امیر آریانفر گفت: در ۳۱ تیرماه ۶ لشکر از ۹ محور وارد کشور شدند و جنایات زیادی را علیه ملت ایران انجام دادند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش با بیان اینکه شهید صیاد شیرازی از سوی ستاد کل نیروهای مسلح مأمور شد، عنوان کرد: نیروهای نفاق به اسلام آباد غرب رسیدند و آنجا نیروهای سپاه پاسداران به مقابله با آنها می‌پردازند.

وی با بیان اینکه شهید صیاد شیرازی با نبوغ نظامی خود فرماندهان را توجیه کرد، گفت: ۶۵ فروند بالگرد هوانیروز بمباران‌های هوایی را انجام دادند و تار و پود این مزدوران از هم گسست.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها