سرویس: اجتماعی کد خبر: 398615 ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴

شهردار کرمانشاه:

وضعیت حمل بار در کرمانشاه ساماندهی می شود

مرصاد نیوز: شهردار کرمانشاه از ساماندهی وضعیت حمل بار در این کلان‌شهر خبر داد.

وضعیت حمل بار در کرمانشاه ساماندهی می شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سعید طلوعی امروز سه شنبه در حاشیه افتتاح سازمان حمل بار شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: برای بهبود سرعت و کیفیت خدمات دهی از هر گونه اقدامی استفاده خواهیم کرد.

شهردار کرمانشاه افزود: با توجه به اینکه در کرمانشاه سازمان حمل و نقل بار نداشتیم و بحث نظم و انضباط در حمل بار چه درون شهری و چه برون شهری زیرساختی نداشت لذا هر شرکتی بر اساس سلایق داخلی اقدام به حمل بار می کرد.

وی خاطر نشان کرد: اما با افتتاح سازمان حمل بار شهرداری کرمانشاه، ساماندهی و بهبود وضعیت حمل بار به منظور بهره وری از امکانات موجود شکل خواهد گرفت و مدیریت مناسب در این راستا باعث افزایش کارآیی اقتصادی شهری و ارائه خدمات بهتر به شهروندان خواهد بود.

طلوعی گفت: قوانین و آئین نامه های اختصاصی حمل و نقل درون شهری، تلاش جدی به منظور ساماندهی و ایجاد نظم در جابجایی ایمن بار و کالا از اهداف سازمان حمل بار است.

شهردار کرمانشاه بیان داشت: همچنین یکپارچه سازی و هماهنگ کردن خدمات جابجایی جهت دست یافتن به حمل بار پایدار و امکان دسترسی برای همه اقشار جامعه فراهم است.

طلوعی ادامه داد: از این تاریخ به بعد خودروها مجوز لازم جهت حمل بار را از این سازمان دریافت می کنند و تعرفه هرگونه حمل بار نیز مشخص است و به این ترتیب شاهد گرانی در حمل بار نخواهیم بود و افرادی که در خصوص حمل و نقل هرگونه شکایتی دارند می توانند به این سازمان مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه این طرح اشتغالزایی خوبی به دنبال خواهد داشت، گفت: برای این ساختمان ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

گفتنی است تمام بار رانندگان بیمه خواهد شد و رانندگان موظف هستند مجوز رسمی حمل بار را از سازمان حمل ونقل بار کرمانشاه دریافت کنند چرا که به هرگونه باربدون مجوز اجازه حمل بار داده نمی شود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها