سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 398700 ۱۸:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶

به مناسبت روز خبرنگار

بلوار خبرنگار در اسلام آبادغرب افتتاح می شود

مرصاد نیوز: با حضور مسئولین و اصحاب رسانه مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان اسلام آبادغرب و افتتاح بلوار خبرنگار در جهت قدرشناسی از این حرفه برگزار شد.

بلوار خبرنگار در اسلام آبادغرب افتتاح می شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از اسلام آباد خبر، مراسم روز خبرنگار در سالن جلسات فرمانداری شهرستان اسلام آباد غرب با حضور فرماندار محترم شهرستان ،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت سیاسی فرماندار ،شورای شهر ،شهردار شهرستان اسلام آباد غرب ریاست صنعت معدن و تجارت شهرستان و اصحاب رسانه این شهرستان برگزار شد..

در این جلسه خسرو تمری با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی ضمن تبریک روز خبرنگار از اصحاب رسانه در راستای وظایف خطیری که بر عهده دارند به ویژه اطلاع رسانی و آگاهی سازی در زمینه بیماری کرونا تقدیر کرد.

 

در ادامه مراسم جهانبخش حیدری فرماندار شهرستان ضمن تبریک این روز به  اصحاب رسانه عنوان کرد: ما از انتقادهای سازنده اصحاب رسانه استقبال می‌کنیم و از تلاش های خبرنگاران شهرستان در ایام انتخابات و به خصوص شفاف سازی و آگاهی سازی مردم در راستای مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد.

 

در ادامه مراسم علی حمیدی تبار نیز ضمن گرامیداشت روز خبرنگار در جمع اصحاب رسانه گفت:از انتقادهای سازنده خبرنگاران خوشحال می شویم وبرای گرامیداشت این روز بزرگ  یکی از بلوار های شهرستان اسلام آباد غرب را بنام بلوار خبرنگار نامگذاری کرده‌ایم که در همین امروز افتتاح خواهد شد.

در ادامه مراسم سیروس عبدی  معاون سیاسی فرماندار شهرستان اسلام آباد غرب و بهروز جلیلیان عضو شورای شهرداری شهرستان اسلام آباد غرب نیز   روز خبرنگار را به جامعه خبرنگاران   تبریک گفتند و از تلاش های آنها تقدیر و تشکر کردند.

 

در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان اسلام آباد غرب توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فرمانداری شهرداری و شورای شهرورییس اداره صنعت و معدن تشکر و قدردانی شد.

 

 در ادامه آئین تجلیل ازخبرنگاران  با پیشنهاد و درایت شهردار تلاشگر اسلام آباد غرب وموافقت اعضاء محترم شورای شهر اسلام آباد غرب بمناسبت 17 مرداد سالگرد شهادت محود صارمی وبمناسبت روز خبرنگار، بلوار روبروی دانشگاه پیام نور اسلام آباد غرب بنام خبرنگار نامگذاری شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها