سرویس: اجتماعی کد خبر: 398882 ۱۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی کرمانشاه:

حفاری غیرمجاز در گیلان‌غرب جان 4 تن را گرفت/ پایان عملیات نفس‌گیر 4 ساعته آتش‌نشانان کرمانشاهی

مرصاد نیوز: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه گفت: عملیات 4 ساعته بیرون کشیدن اجساد 4 تن در پی یک حفاری غیرمجاز در گیلانغرب با تلاش آتش‌نشانان کرمانشاهی به پایان رسید.

حفاری غیرمجاز در گیلان‌غرب جان 4 تن را گرفت/ پایان عملیات نفس‌گیر 4 ساعته آتش‌نشانان کرمانشاهی

 آتش‌پاد غلامرضا رضایی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: 4 نفر که اقدام به حفاری غیرمجاز تا عمق 20 متری زمین در شهرستان گیلانغرب انجام داده بودند به دلیل خفگی با گاز مونوکسید کربن جان باختند و اجساد آنها در چاه مانده بود.

وی افزود: نیروهای امدادی شهرستان گیلانغرب بعد از حضور در محل درخواست کمک از آتش‌نشانی کرمانشاه داشتند که بلافاصله اوایل صبح دو تیم گروه ویژه از آتش‌نشانان کرمانشاهی را به محل اعزام کردیم.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه با اشاره به حضور خود در مکان حادثه برای مدیریت عملیات گفت: با وجود شرایط سخت و دهانه تنگ چاه بعد از بحث خنثی سازی گاز مونوکسید کربن آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات و دستگاه تنفسی تا عمق 20 متری پایین رفتند و اجساد را بیرون کشیدند.

گفتنی است، ظاهرا این افراد به دنبال پیدا کردن گنج بوده اند و با حفر گودال 20 متری به دلیل خفگی با مونوکسید کربن جان باختند.

 

انتهای پیام/

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها