سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 399991 ۰۹:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹

امروز صورت گرفت؛

بازدید معاون رئیس جمهور از نمایشگاه دانشگاه صنعتی و محصولات فناورانه و مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

مرصاد نیوز: سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور امروزشنبه در سفر یکروزه خود به استان کرمانشاه از نمایشگاه محصولات و دستاوردهای دانشگاه صنعتی این شهر بازدید کرد.

بازدید معاون رئیس جمهور از نمایشگاه دانشگاه صنعتی و محصولات فناورانه و مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، امروز شنبه معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از نمایشگاه محصولات دستاوردهای دانشگاه صنعتی بازدید کرد و در جریان تلاش ها و دستاوردهای این مرکز مهم دانشگاهی قرار گرفت.

دکتر محمود حشمتی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: در این نمایشگاه ۲۵ طرح در حوزه فناوری و اطلاعات، پژوهشی، مهندسی الکترونیک، مهندسی عمران، شیمی، تولید اپلیکیشن و .... ارائه شده است. 

رییس دفتر و روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه صنعتی کرمانشاه تصریح کرد: بخشی از این طرح های ارائه شده به سفارش صنایع استان است و برخی نیز در آستانه ثبت شرکت هستند.

گفتنی است در این نمایشگاه ۲۴ طرح گروه برق و مهندسی شیمی ارائه شده است.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری همچین از دو شرکت دانش بنیان "زیست تولید رازی" و "پژوهان صنعت کرمانشاه" بازدید کرد.

در ادامه معاون علمی و فناوری رییس جمهور از محصولات فناورانه و مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بازدید بعمل آورد.

در این بازدید از 5 طرح نیز رونمایی شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها