کد خبر: 400106 ۲۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱

یادداشت؛

در جنگ آموخیتم ....

مرصاد نیوز: ما در جنگ بود که آموختیم اگر می خواهیم جلوی هجوم بی امان دشمن را بگیریم باید به خودمان اتکا کنیم حتی اگر همه دنیا مقابلمان ایستاده باشند! مگر در جنگ اینگونه نبود؟!

در جنگ آموخیتم ....

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آموختیم محاصره را فرصت می کنیم حتی اگر سیم خادار نیز به ما ندهند! آموختیم اگر قرار است عملیاتی موفق داشته باشیم باید وحدت در بین همه نیروها حاکم شود و تفرقه دوری کرد! آموختیم که اگر همه باید تحت یک قرارگاه عمل کنیم و جزیره ای ثمره ای جز شکست نخواهد داشت!

آموختیم جواب موشک را باید با موشک داد و متجاوز را سرجایش نشاند! آموختیم که باید جهادی فکر کرد و جهادی و بی ریا عمل کرد! آموختیم که هر کاری برای خدا باشد نصرت و پیروزی در آن تضمین شده است!

آموختیم که نباید به وعده های شرق و غرب دلخوش بود! آموختیم اگر قلیل هم باشیم اما اگر دل در گرو یک فرمانده و ولی داشته باشیم طوفان بپا خواهیم کرد!

این آموخته را داریم که امروز تمام دنیای استکبار و استعمار که روزگاری در این مرزو بوم حکومت می کردند و شاه مملکت را جا به جا می نمودند در برابر اقتدار کشورمان کرنش می نمایند و در برابر این عظمت به چه کنم چه کنم افتاده اند! این آموخته ها را داریم که امروز سپاهی از لبنان تا سوریه و عراق و یمن و بحرین و فلسطین یکصدا در برابرغده سرطانی  ایستاده اند!

این داشته ها را نمی شود به سادگی برای خوشایند فلان دیپلمات چشم آبی و یا عکسی سلفی و یا قدم زدنی و لبخندی و امضایی از دست داد! بر این داشته ها می بالیم حتی اگر همه دنیا بر ما باشند و انواع تحریم ها را امضا نمایند! 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها