سرویس: اجتماعی کد خبر: 400337 ۱۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۶

امروز صورت گرفت؛

آیین تکریم و معارفه مدیران کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه

مرصاد نیوز: آیین تکریم و معارفه مدیران کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه پیش از ظهر امروز با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تامین اجتماعی و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.

آیین تکریم و معارفه مدیران کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حمیدرضا قاسمی در آیین تکریم و معارفه مدیران کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه ضمن قدردانی از همکاری و همفکری های صورت گرفته، اظهار داشت: میانگین سرانه درآمد استان کرمانشاه نصف میزان میانگین کشوری است. 

مدیرکل پیشین تامین اجتماعی استان کرمانشاه افزود: در طی این مدت بحث وصول در حوزه درآمدها، بازرسی و پوشش بیمه ای در دستور کار قرار داشت. 

وی بیان داشت: با تلاش های صورت گرفته طی این مدت رتبه اول و سوم کشوری را در زمینه درآمدها و وصول آنها کسب کردیم. 

قاسمی خاطر نشان کرد: همچنین در زمینه بازرسی ها هم به رتبه پنجم کشوری دست یافتیم که حاصل تلاش تمام مجموعه است. 

وی ادامه داد: در زمینه پوشش بیمه ای یک معضل دو دهه ای در استان داریم و با ۳۹ درصد پوشش بیمه ای رتبه ۲۸ را در کشور دارا هستیم. 

مدیرکل پیشین تامین اجتماعی استان کرمانشاه اضافه کرد: در راستای افزایش پوشش بیمه ای اقدام موثری با همکاری استانداری کرمانشاه صورت گرفته است که  به تصویب شورای اشتغال استان نیز رسیده و در آن همه دستگاه های اداری موظف به حمایت در این زمینه شده اند.

وی خاطر نشان کرد: پیش بینی شده است با اجرایی شدن این همکاری ۳۷ گروه بیمه ای تفکیک می شوند و برنامه خاصی برای آنها داریم و براساس آن تا پایان سال ۳۵ هزار بیمه شده جدید به بیمه شدگان تامین اجتماعی استان افزوده می شود و به حدود ۴۶ درصد پوشش بیمه ای در استان کرمانشاه خواهیم رسید.

در این آیین از زحمات حمیدرضا قاسمی مدیر کل سابق تامین اجتماعی تقدیر و ایمان بیوس به عنوان مدیر کل جدید تامین اجتماعی استان کرمانشاه معرفی شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها