سرویس: فرهنگ و هنر کد خبر: 400355 ۱۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۷

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه:

آثار تالیفی نویسندگان را مورد حمایت قرار می دهیم

مرصاد نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در حاشیه بازدید از نمایشگاه عکس دفاع مقدس در اسلام آباد غرب ضمن اعلام حمایت از آثار نویسندگان گفت: تعدادی از آثار هنرمندان که به صورت کتاب منتشر می شود توسط کمیته خرید کتاب اداره کل مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

آثار تالیفی نویسندگان را مورد حمایت قرار می دهیم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  اسلام آباد خبر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع و مسئول طرح های عمرانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور در مجتمع غدیر اسلام آبادغرب از نمایشگاه عکس دفاع مقدس بازدید کردند. 

بهرام فاضلی زاد مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه ضمن بازدید از نمایشگاه گفت: این تصاویر خاطره انگیز است و بخشی از این تصاویر را من از نزدیک شاهد بوده ام و  اتفاقاتی به مراتب دردناک تر از این تصاویر در هشت سال دفاع مقدس دیده ام. 

وی همچنین به موضوع حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از آثار تالیفی نویسندگان اشاره و بیان داشت: تعدادی از آثار هنرمندان که به صورت کتاب منتشر می شود توسط کمیته خرید کتاب اداره کل مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

خسرو تمری در این بازدید گفت : این تصاویر با انسان سخن می گویند و خاطرات هشت سال دفاع مقدس را برای انسان زنده می کنند. 

 

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها