سرویس: از ديگر رسانه ها کد خبر: 400441 ۲۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹

وکیل امیرحسین مرادی در گفت‌وگو با ایران‌اینترنشنال:

رسانه‌های خارجی و داعیه‌داران حقوق بشر در دنیا مقصر خودکشی پدر امیرحسین هستند

مرصاد نیوز: وکیل امیرحسین مرادی در گفت‌وگو با ایران‌اینترنشنال گفت: رسانه‌های خارجی و داعیه‌داران حقوق بشر در دنیا مقصر خودکشی پدر امیرحسین هستند.

رسانه‌های خارجی و داعیه‌داران حقوق بشر در دنیا مقصر خودکشی پدر امیرحسین هستند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، وکیل امیرحسین مرادی در گفت‌وگو با ایران‌اینترنشنال اظهارداشت: رسانه‌های خارجی و داعیه‌داران حقوق بشر در دنیا مقصر خودکشی پدر امیرحسین هستند.

پاک‌نیا گفت: ما خیلی تلاش کردیم تا خانواده را آرام کنیم و موفق هم بودیم. خانواده را ما کنترل کردیم و به آنها این امیدواری را دادیم که پرونده دارد روند مناسبی را طی می کند.

وی ادامه داد: واقعا هم همینطور بود یعنی بعنوان وکیل عرض میکنم، پرونده کاملا یک روند مناسبی را داشت طی می کرد، شرایط پرونده هم الان مشخص است.

پاک نیا افزود: دیوان دارد بررسی‌هایش را انجام می دهد و إن‌شاءالله پرونده به شعبه هم ارز ارجاع خواهد شد. اصلا توقف اجرای حکم صادر شده است از شعبه یکم دیوان.

وکیل امیرحسین مرادی تصریح کرد: ولی متأسفانه طی روزهای گذشته یک بی‌اخلاقی‌ای صورت گرفت بودند رسانه‌هایی که تماس می گرفتند و می گفتند مثلا ما از فلان سایت حقوق بشری هستیم از نمیدونم فلان ارگان هستیم عمدتاً هم خب از خارج کشور تماس می گرفتند و به خانواده می گفتند به شما دارند اطلاعات دروغ می دهند بچه‌ شما در صف اعدام است.

پاک نیا خاطرنشان کرد: یعنی در واقع کسانی که داعیه دار بودند که مثلا ما داریم کار حقوق بشری می کنیم، می‌خواستند به هر قیمتی با خانواده مصاحبه کنند، ولو با گفتن دروغ!

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها