سرویس: از ديگر رسانه ها کد خبر: 400466 18:39 - 1399/07/10

روسای قوا سفر می روند/ روحانی مجلس هم نمی آید

روسای قوا سفر می روند/ روحانی مجلس هم نمی آید

مرصاد نیوز: عضو هیأت رئیسه مجلس با انتقاد از حسن روحانی به دلیل عدم حضور در صحن علنی مجلس گفت: وقتی رؤسای قوا به استان‌های مختلف سفر می‌کنند چرا روحانی به مجلس نمی‌آید؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از جهان نیوز حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی مجلس و در تذکری اظهار داشت:‌سؤال از رئیس‌جمهور از سوی ۱۹۶ نماینده امضا شده است و اگر آن را در دستور کار قرار می‌دادیم وی به مجلس و نمایندگان توهین نمی‌کرد که در صحن علنی حاضر نشود.


وی افزود: نمایندگان مجلس عصاره فضائل ملت هستند.

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت:‌طبق قانون رئیس‌جمهور وقتی وزیر را به مجلس معرفی می‌کند باید در صحن علنی حاضر شود. ولی او این کار را نکرد.

موسوی‌لارگانی خاطرنشان کرد: شان وجایگاه روسای قوا با یکدیگر یکسان است در حالیکه رئیس قوه قضائیه و رئیس قوه مقننه بین مردم حاضر می‌شوند و حتی اخیرا رئیسی به اردبیل سفر کرده و با مردم دیدار کرده و قالیباف هم به استان خوزستان رفته و در همه شهرستان‌های آن حاضر شد.

وی افزود:‌رئیس‌جمهور حتی حاضر نشده در جلسه مجلس که ۲۸۰ نماینده در آن حاضر هستند و هفته‌ای سه جلسه علنی دارند حاضر شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت:‌اگر خطری وجود دارد برای همه نمایندگان است. در حالی که پست و جایگاه نمایندگان همتراز وزرا است.

موسوی‌لارگانی گفت:‌رئیس‌جمهور اگر برای پاس به سؤالات نمایندگان مجلس در صحن حاضر نمی‌شود حداقل دعوت شود تا سؤالاتمان را جواب دهد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها