سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 401152 09:22 - 1399/08/01

درسرپل ذهاب صورت گرفت:

افتتاح و بهره برداری از دو واحدآموزشی در روستاهای سرپل ذهاب

مرصاد نیوز: دو واحد آموزشی ۸ کلاسه در روستای پاطاق بخش مرکزی و روستای گلین چمن بخش قلعه شاهین شهرستان سرپلذهاب افتتاح و به بهره برداری رسید.

افتتاح و بهره برداری از دو واحدآموزشی در روستاهای سرپل ذهاب

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از بازی دراز مراسم افتتاح و بهره برداری از دو واحد آموزشی که در مجموع دارای 8 کلاس هستند در شهرستان سرپلذهاب باحضور فرمانده قرارگاه جهادی جاوید الاثر حاج احمد متوسلیان  مدیر و معاونین آموزش و پرورش سرپل ذهاب برگزار شد.

این دو واحد آموزشی در روستاهای گلین چمن از توابع بخش قلعه شاهین و روستای پاطاق از توابع بخش مرکزی شهرستان سرپلذهاب ساخته شده است.

فرمانده قرارگاه جهادی جاویدالاثر حاج احمدمتوسلیان در این مراسم به خبرنگار بازی دراز  گفت: این دو واحد آموزشی به همت خیرین مدرسه ساز و قرارگاه جهادی و مهندس جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان ساخته شده است.

سردار سعیدقاسمی افزود: این مدارس چهارکلاسه بوده و جمعا به تعداد ۸ کلاس و در مدت ۶ ماه ساخته شده و به بهره برداری رسیده است.

وی تصریح کرد: زیربنای هرکدام از این مدارس ۳۲۰ متر مربع است که اعتباری بالغ بر ٢٥ میلیارد ریال برای ساخت آنها هزینه شده است.

فرمانده قرارگاه جهادی جادویدالاثر متوسلیان در پایان افزود: در مدرسه رفیع روستای پاطاق تعداد ۳۶ دانش آموز و در مدرسه روستای چمن گلین تعداد ۸ دانش آموز در این مدارس به تحصیل خواهند پرداخت.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها