سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 401161 11:59 - 1399/08/01

بمناسبت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت:

میهمانی لاله ها در گلزار شهدای شهرستان سرپل ذهاب

میهمانی لاله ها در گلزار شهدای شهرستان سرپل ذهاب

مرصاد نیوز:گلزار شهدای شهرستان سرپل ذهاب بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی غبارروبی و گلباران شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،به نقل از بازی دراز بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی لاله های قرمز میهمان گلزار شهدای شهرستان سرپل ذهاب شدند.

مراسم غبارروبی و گل افشانی مزار متبرک شهدای گلگون کفن شهرستان سر پل ذهاب با حضور امام جمعه، فرماندار ، مسئولین ادارات و یگانهای مسلح مستقر در شهرستان برگزار شد و حاضرین با اهدای شاخه گل و نثار فاتحه یادو خاطره شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی را گرامی داشتند.

فرماندار سرپل ذهاب در این مراسم ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای شهرستان اظهارداشت: شهدا انسانهای وارسته ای بودند که از بهترین و بالاترین سرمایه خود در راه دفاع از ارزشهای اسلامی و آرمانهای انقلاب و امام گذشتند و امنیت و آرامش را برای کشور به ارمغان آوردند.

محبت جمالی نیا افزود: شهدای گلگون کفن نیروی انتظامی درخیل عظیم شهدای مدافع وطن و امنیت در واحدها و بخشهای مختلف درراه دفاع از امنیت جامعه و مبارزه با مفسدین ، قاچاقچیان و هنجارشکنان و مجرمین به جهاد برخاسته و تا آخرین قطره خون ایستادند و خون پاک خودرا فدا کردند.

وی تصریح کرد: امنیت و آرامشی که امروز در کشور در قلب و مرکز ناامنی های منطقه حاکم است مرهون خون پاک و متبرک شهداست که باید یاد و نام و خاطره آنها همیشه زنده نگهداشته شود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها