سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 401161 11:59 - 1399/08/01

بمناسبت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت:

میهمانی لاله ها در گلزار شهدای شهرستان سرپل ذهاب

مرصاد نیوز:گلزار شهدای شهرستان سرپل ذهاب بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی غبارروبی و گلباران شد.

میهمانی لاله ها در گلزار شهدای شهرستان سرپل ذهاب

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،به نقل از بازی دراز بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی لاله های قرمز میهمان گلزار شهدای شهرستان سرپل ذهاب شدند.

مراسم غبارروبی و گل افشانی مزار متبرک شهدای گلگون کفن شهرستان سر پل ذهاب با حضور امام جمعه، فرماندار ، مسئولین ادارات و یگانهای مسلح مستقر در شهرستان برگزار شد و حاضرین با اهدای شاخه گل و نثار فاتحه یادو خاطره شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی را گرامی داشتند.

فرماندار سرپل ذهاب در این مراسم ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای شهرستان اظهارداشت: شهدا انسانهای وارسته ای بودند که از بهترین و بالاترین سرمایه خود در راه دفاع از ارزشهای اسلامی و آرمانهای انقلاب و امام گذشتند و امنیت و آرامش را برای کشور به ارمغان آوردند.

محبت جمالی نیا افزود: شهدای گلگون کفن نیروی انتظامی درخیل عظیم شهدای مدافع وطن و امنیت در واحدها و بخشهای مختلف درراه دفاع از امنیت جامعه و مبارزه با مفسدین ، قاچاقچیان و هنجارشکنان و مجرمین به جهاد برخاسته و تا آخرین قطره خون ایستادند و خون پاک خودرا فدا کردند.

وی تصریح کرد: امنیت و آرامشی که امروز در کشور در قلب و مرکز ناامنی های منطقه حاکم است مرهون خون پاک و متبرک شهداست که باید یاد و نام و خاطره آنها همیشه زنده نگهداشته شود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها