سرویس: اجتماعی کد خبر: 401383 19:14 - 1399/08/06

فرمانده انتظامی سرپلذهاب خبر داد:

شناسایی و دستگیری ۳نفر متهم به حفاری غیرمجاز در سرپلذهاب

مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی سرپلذهاب از شناسایی و دستگیری ۳نفر متهم به حفاری غیرمجاز باتلاش مامورین انتظامی در شهرستان خبر داد.

شناسایی و دستگیری ۳نفر متهم به حفاری غیرمجاز در سرپلذهاب

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سرهنگ منوچهر رضایی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز  اظهار داشت: در پی کسب اخبار و اطلاعات واصله مبنی بر اینکه افراد معلوم الحال قصد تخریب و حفاری در منطقه قلعه گبری شهرستان سرپل ذهاب را دارند ، لیکن نظر به حساسیت موضوع، مراتب در دستور کار اطلاعاتی ، انتظامی قرار گرفت.

 وی گفت: عوامل کلانتری با هماهنگی دادستان محترم پس از اجرای کمین و مراقبت اطلاعاتی از محل، در یک اقدام  غافلگیرانه تعداد ۳ نفر متهم در حین حفاری به همراه تجهیزات کنده‌کاری دستگیر دو دستگاه خودرو پراید و یک بیل مکانیکی نیز از ید  آنان کشف و ضبط گردید.

 رئیس پلیس شهرستان تصریح کرد: پرونده قضایی جهت متهمین تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی و برخورد قانونی لازم به مراجع قضایی شهرستان ارسال شد.

 رئیس پلیس شهرستان در پایان بیان داشت: دادستانی و نیروی انتظامی در برخورد با سارقین میراث فرهنگی هیچ گونه اغماضی نداشته و اگر کسی بخواهد به میراث این آب و خاک تعرض داشته باشد قطع به یقین برخورد قانونی و قاطع صورت خواهد گرفت.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها