سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 401450 11:38 - 1399/08/08

به مناسبت هفته پدافند غیر عامل در سرپل ذهاب صورت گرفت؛

مانور رژه خودرویی با به صدا در آمدن آژیر و هشدار به مردم در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی

مرصاد نیوز: به مناسبت هفته پدافند غیر عامل مانور رژه خودرویی با به صدا در آمدن آژیر و هشدار به مردم در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی در سرپل ذهاب برگزار شد.

مانور رژه خودرویی با به صدا در آمدن آژیر و هشدار به مردم در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،مهدی کمری در مراسم رژه خودرویی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: مانور رژه خودروی با به صدا در آوردن آژیر و هشدار به مردم در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی به مناسبت هفته پدافند غیر عامل اجرا شد.

رئیس هلال احمر سرپل ذهاب افزود: براي فرهنگ سازي، اطلاع رساني و عمق بخشي به دانش افراد جامعه ، لازم است با اجرای برنامه های پدافند غیرعامل، مشارکت مردم بیش از پیش در تسهیل بحران ها لحاظ شود.

وی بیان کرد: این روزها بیماری منحوس کرونا تمام اقشار مختلف مردم را در معرض خطرسلامتی قرار داده است و لذا باید برای کنترل این شرایط بحرانی مشارکت همگانی و پای کار بودن کلیه دستگاه های اجرایی به پای میدان عمل آمده و توصیه های ستاد مبارزه با کرونا را به گوش بگیرند و عمل کنند.

گفتنی است؛ پدافند غيرعامل به مجموعه اي اقدامات دفاعي غيرمسلحانه گفته مي شود كه موجب افزايش بازدارندگي، كاهش آسيب پذيري، تداوم فعاليت هاي ضروري، ارتقاي پايداري ملي و تسهيل مديريت بحران در مقابل تهديدات و اقدام هاي نظامي دشمن مي شود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها