سرویس: اجتماعی کد خبر: 402166 14:17 - 1399/08/27

فرماندار هرسین:

کنترل ترافیک از میدان آزادی تا میدان جمهوری اسلامی تا پایان آبانماه ادامه دارد

کنترل ترافیک از میدان آزادی تا میدان جمهوری اسلامی تا پایان آبانماه ادامه دارد

مرصاد نیوز: فرماندار هرسین گفت: بر اساس تصمیمات اعضای جلسه و پس از بررسی تمام جوانب، محدودیت های ترافیکی ( کنترل ترافیک از میدان آزادی تا میدان جمهوری اسلامی ) تا پایان آبانماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از دیوانگاه، جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان هرسین با حضور فرماندار، امام جمعه هرسین، دادستان هرسین و جمعی از مسئولین در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

عبادالله کنجوریان فرماندار شهرستان هرسین در این جلسه ضمن تاکید بر لازم الاجرا بودن مصوبات این جلسه طی سخنانی اظهار داشت: مردم بزرگوار شهر هرسین بدانند که محدودیت های ترافیکی و کنترل ترددها در بخشی از خیابان اصلی شهر به نفع آنان است و این اقدامات طبق نتایج بررسی های بعمل آمده توسط شبکه بهداشت و درمان و ریاست این شبکه باعث جلوگیری از شیب صعودی ابتلا به کرونا شده است.

فرماندار هرسین تصریح کرد: بر اساس تصمیمات اعضای جلسه و پس از بررسی تمام جوانب، محدودیت های ترافیکی ( کنترل ترافیک از میدان آزادی تا میدان جمهوری اسلامی ) تا پایان آبانماه ادامه خواهد داشت.

کنجوریان اظهار داشت: در راستای تحقق مصوبات ستاد کرونا و به منظور اجرای محدودیت های ترافیکی در وهله اول مصلحت مردم در اولویت تصمیم گیری ها قرار می گیرد.

ساماندهی دستفروشانی که بصورت غیر قانونی در مسیر پلیس راه به هرسین و بیستون حاشیه راه را تصرف و حتی اقدام به ساخت و ساز کرده اند از دیگر مصوبات این جلسه بود و مقرر شد اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اقدامات لازم را به‌ منظور برخورد قانونی با این متخلفان بعمل آورد.

رفع مشکلات ۱۹ نقطه حادثه خیز در مسیرهای بزرگراهی ، شهری و روستایی از دیگر موارد مورد تاکید در این جلسه بود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها