سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402278 13:04 - 1399/08/30

امام جمعه سرپل ذهاب:

دولت برای رفع مشکلات معیشتی مردم و مقابله با گرانی و تورم تمام توان خودرا بکار گیرد

دولت برای رفع مشکلات معیشتی مردم و مقابله با گرانی و تورم تمام توان خودرا بکار گیرد

مرصاد نیوز: امام جمعه سرپل ذهاب گفت: دولت در مدت باقیمانده عمر خدمت خود برای رفع مشکلات معیشتی مردم و مقابله با گرانیهای بی دلیل و بی منطق تمام توان خود را بکار گیرد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حجت الاسلام فاطمی نسب در گفتگو باخبرنگار بازی دراز ، اظهارداشت : مشکلات معیشتی و تورم و گرانی موجود در بازار امروز زندگی مردم را سخت کرده است همچنین شرایط و وضعیت بیماری کرونا در کشور و تعطیلی های مکرر کسب و کارها که بخاطر حفظ سلامت مردم اعمال می شود باعث سخت تر شدن این اوضاع برای مردم شده است .

امام جمعه سرپل ذهاب افزود : وجود تحریمهای ظالمانه آمریکا نیز بر وضعیت معیشت، کار و اقتصاد، سلامت و جان مردم تاثیرگذار بوده و آن را تهدید جدی می کند.

وی با اشاره به توافق مشترک هسته ای کشور موسوم به برجام اذعان داشت : مهمترین نتیجه برجام هسته ای برای کشور بدست آمدن یک تجربه بزرگ ملی از بی اعتمادی آمریکا و غرب بود که در نگاه بسیاری از مردم این نگاه مشکل داست ولی با این توافق انجام گرفته این نگاه نسبت به آمریکا و اروپا تصحیح شد.

امام جمعه سرپل ذهاب تصریح کرد : دلبستن به دولت جدید آمریکا خلاف عقلانیت است چون بدعهدی آنها بارها ثابت شده است و نسلهای سوم و چهارم انقلاب نیز یک دوره آمریکا شناسی را تجربه کنند.

فاطمی نسب با تاکید بر حل مشکلات با تکیه بر توان داخلی اذعان داشت : بیش از ۸ ماه از عمر دولت باقیمانده است که لازم است باتوان مضاعف منویات رهبری را اجرایی کرده و سال پایانی خدمت خود را فارغ از هرگونه فرافکنی فرصت سوز به خوبی به پایان رساند.

وی بابیان اینکه گرانی و تورم ظالمانه و بی منطق نباید دشورای تحریم ظالمانه دشمن را بیشتر کند ،  افزود : دولت باید با هماهنگی بیشتر، توان مضاعف ، روحیه جهادی و مدیریت انقلابی و روانتر تمام امکانات و توان خود را برای رفع گرانی های بی دلیل و بدون منطق به کار گیرد.

وی در ادامه به هفته بسیج اشاره کرد و گفت : بسیج به گفته امام بزرگوار ما از برکات و الطاف خداوند تعالی بود که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ارزانی شد.

امام جمعه شهرستان تصریح کرد: در دهه چهارم انقلاب اسلامی رسالت بسیج سنگین تر از گذشته شده و نقش آفرینی ویژه و تمام عیار آن در عرصه راهبردی پیشرفت و تمدن سازی است که عزمی راسخ را می طلبد. .

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها