سرویس: سیاسی کد خبر: 402302 08:58 - 1399/09/01

پیام غلط به جامعه نتیجه اختلافات؛

حواشی در وزارت بهداشت در آستانه اجرای محدودیت های 2 هفته ای/ آقای روحانی این هم مدیریت شما!

حواشی در وزارت بهداشت در آستانه اجرای محدودیت های 2 هفته ای/ آقای روحانی این هم مدیریت شما!

مرصاد نیوز: در حالی که روحانی چندی پیش در خصوص مدیریت منتقدان خود را خطاب قرار داده بود، در آستانه اجرای محدودیت های 2 هفته ای در وزارت بهداشت حواشی عجیبی رخ داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، بر اساس اعلام مراجع رسمی محدودیت های دوهفته ای برای کنترل کرونا از امروز آغاز می شود و طبق آن مشاغلی که در گروه های تعریف شده قرار می گیرند بایستی شغل خود را در این 2 هفته تعطیل کنند. با توجه به گستردگی و اهمیت این کار نیاز است که مسئولین بیش از پیش هماهنگی لازم را داشته و از طرف دیگر پیام های مثبتی به جامعه برای اجرای این طرح بدهند تا این طرح به صورت موفق اجرا شود.

در این میان در یک اقدام عجیب درست در آستانه اجرای این محدودیت ها روز گذشته نامه ای از سوی معاون وزارت بهداشت منتشر شد که علاوه بر اعلام استعفای خود مسائلی را در خصوص عملکرد وزیر بهداشت مطرح کرده بود.

جدای از اینکه قضاوتی در خصوص موارد مطرح شده از سوی ملک زاده معاون  وزیر بهداشت داشته باشیم، انتشار این نامه در آستانه اجرای محدودیت های 2 هفته ای اقدامی عجیب و به دور از تدبیر است.

این نامه پیام های نادرستی به جامعه می دهد زیرا حاکی از اختلاف نظر در سطح بالای وزارت خانه ای است که نقش  مهمی در امر مبارزه با کرونا دارد.

چندی پیش روحانی رئیس جمهور صحبت هایی را در خصوص مدیریت مطرح کرده بود که منتقدان را در این خصوص خطاب قرار داده بود. 

در این شرایط با توجه به حواشی پیش آمده در وزارت بهداشت به نظر می رسد که روحانی بایستی مدیریت را اول از زیر مجموعه های خود آغاز کند. در صورتی که مدیریت مناسبی صورت می گرفت این چنین حواشی در آستانه آغاز محدودیت ها صورت نمی گرفت.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها