سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402429 20:05 - 1399/09/03

رئیس آموزش و پرورش اسلام آبادغرب مطرح کرد:

نحوه آموزش دانش آموزان روستایی در ایام قرنطینه و تعطیلی مدارس اسلام آبادغرب

نحوه آموزش دانش آموزان روستایی در ایام قرنطینه و تعطیلی مدارس اسلام آبادغرب

مرصاد نیوز: مدیر آموزش و پرورش اسلام آبادغرب ضمن بازدید از مدارس روستایی به بررسی نحوه آموزش دانش آموزان روستایی در ایام قرنطینه و تعطیلی مدارس شهرستان پرداخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  اسلام آباد خبر، مدیر آموزش و پرورش اسلام آبادغرب در ایام قرنطینه و تعطیلی مدارس مدیر آموزش و پرورش شهرستان از مدارس روستایی بازدید بعمل آورد.

جمال الدین برجی در این بازدید ضمن گفتگو با مدیران و آموزگاران به بررسی وضعیت تحصیلی دانش آموزان در سامانه شاد و نیز توزیع بسته های آموزشی توسط راهبران آموزشی در مدارس روستایی پرداخت.

وی همچنین با بررسی از نحوه آموزش دانش آموزانی که به فضای مجازی و سامانه شاد دسترسی ندارند تذکرات لازم را در این خصوص به مدیران و آموزگاران ارائه نمود.

مدیر آموزش و پرورش اسلام آبادغرب در این بازدید به مدیران و مدیر آموزگاران در خصوص حفاظت از فضای فیزیکی مدارس در ایام تعطیلات و خصوصا در فصل زمستان و بارش باران و برف سفارشات لازم را یادآوری نمود.

برجی همچنین به گفتگو با اعضای شورای و اهالی روستای کمره علیا در خصوص اهدای زمین جهت ساخت مدرسه جدید در این روستا توسط خیرین پرداخت و اظهار داشت به مجرد اهدای زمین عملیات ساخت مدرسه سریعا آغاز خواهد شد.

 

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها