سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402855 11:01 - 1399/09/15

فرمانده انتظامی سرپلذهاب خبر داد:

تداوم محدودیت تردد خودروهای غیربومی در سرپلذهاب/ کنترل مبادی ورودی شهرستان توسط نیروهای انتظامی

تداوم محدودیت تردد خودروهای غیربومی در سرپلذهاب/ کنترل مبادی ورودی شهرستان توسط نیروهای انتظامی

مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی سرپلذهاب از تداوم محدودیت تردد خودروهای غیربومی در شهرستان و کنترل مبادی ورودی شهر توسط نیروهای انتظامی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد منوچهر رضایی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: محدودیت تردد خودروها غیربومی و ممنوعیت ورود آنها به شهرستان برای یک هفته دیگر تمدید شد.

وی افزود: وضعیت شهرستان امروز به نارنجی تغییر یافته که حاصل تلاش دستگاههای مربوطه و مشارکت مردم و رعایت پروتکلها و دستورالعملهای بهداشتی است همچنین مردم فهیم شهرستان در اجرای محدودیت و ممنوعیتهای تردد خودرویی با عوامل انتظامی نهایت همکاری را داشتند که شایسته تقدیر است.

رئیس پلیس شهرستان تصریح کرد: مبادی ورودی و خروجی شهرستان توسط عوامل انتظامی کنترل می شود و برای یک هفته آینده نیز از ورود خودروهای دارای پلاک غیر بومی به شهرستان جلوگیری خواهد شد.

رضایی خاطر نشان کرد: اعمال جریمه برای متخلفین بصورت جریمه های نقدی ورود به شهرستان توسط پلیس راهور و پلیس راه اعمال میشود لذا انتظار داریم که رانندگان گرامی نسبت به رعایت محدودیتهای اعمال شده اقدام و با پلیس همکاری کنند.

وی همچنین از تداوم محدودیت و ممنوعیت تردد شبانه خودروها خبر داد و افزود: تردد تمامی خودروها ازساعت ۲۱ لغایت ۴ صبح ممنوع بوده و در صورت مشاهده با صدور جریمه نقدی اعمال قانون خواهد شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها