سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402976 13:54 - 1399/09/18

در راستای کنترل شیوع کرونا صورت گرفت؛

بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی فرمانداری سرپل ذهاب از ادارات و بانکهای شهرستان

بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی فرمانداری سرپل ذهاب از ادارات و بانکهای شهرستان

مرصاد نیوز:در راستای کنترل شیوع کرونا معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان با حضور در ادارات، بانکها و دفاتر پیشخوان خدمات دهی به شهروندان و رعایت پروتکل های بهداشتی را مورد ارزیابی و بررسی قرار دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از بازی دراز در راستای کنترل شیوع کرونا معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان با حضور در ادارات، بانکها و دفاتر پیشخوان خدمات دهی به شهروندان و رعایت پروتکل های بهداشتی را مورد ارزیابی و بررسی قرار دادند.

حسن پیرکرمی در حاشیه این بازدید گفت: ضمن رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، تدابیری اتخاذ گردد تا استفاده حداکثری از دولت الکترونیک در راستای خدمات سریعتر و کاهش مراجعات ارباب رجوع ها در دستور کار ادارات و بانکها قرار گیرد.

وی تاکید کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک برای عموم مردم امری ضروری و الزامیست، لذا برای آن دسته از ارباب رجوعانی که ماسک استفاده نمیکنند ضمن دعوت به رعایت توصیه های بهداشتی ، خدماتی ارائه نمی گردد.

پیرکرمی گفت: شهرستان در شرایط نارنجی شیوع کرونا بسر می برد و رفع محدودیت ها به منظور کم رنگ شدن خطر بیماری همه گیر کرونا نیست لذا باید با رعایت بیش از پیش، این شرایط را به حد سفید و عاری از این بیماری برسانیم.

وی از تمامی مردم، صنوف و ادارات که در توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی به حفظ سلامت خود و دیگران کمک کردند و در راستای کاهش بار فعالیت کادر درمانی همکاری لازم را داشتند، قدردانی کرد.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها