سرویس: سیاسی کد خبر: 404677 15:22 - 1399/11/04

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه به مرصاد خبر داد:

انتخاب ۳ نماینده برای هیات نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمانشاه/تشریح وظایف

انتخاب ۳ نماینده برای هیات نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمانشاه/تشریح وظایف

مرصاد نیوز: رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: سه نفر از نمایندگان اعم از آقایان عزیزی، حیدری و رضایی از طرف مجمع نمایندگان استان به عنوان اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شوراها انتخاب شدند.

حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، در خصوص انتخاب اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمانشاه،اظهار داشت: سه نفر از نمایندگان اعم از آقایان عزیزی، حیدری و رضایی از طرف مجمع نمایندگان استان به عنوان اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شوراها انتخاب شدند.

وی افزود: جلسات توجیهی در حال برگزاری است و مهر و سربرگ هم در اختیار آنها قرار گرفته است.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه تصریح کرد: همچنین در آینده ای نزدیک برای اعضا مکانی در استانداری‌ها تعیین می شود و آنها فعالیت خود را آغاز می کنند.

حجت الاسلام حسینی کیا گفت: هیئتهای اجرایی افرادی را تائید یا رد می کنند که پرونده آنها از طرف هیئت نظارت بر انتخابات شوراها نیز مورد بررسی نهایی قرار می گیرد.

وی عنوان کرد: پرونده افرادی که تائید شده اند اگر روند آن به درستی طی شده باشد مشکلی نخواهد داشت.

حجت الاسلام حسینی کیا تصریح کرد: افرادی که رد شدند و اعتراض دارند باید به هیئت نظارت بر انتخابات شوراها مراجعه کنند و این هیئت پس از بررسی پرونده آنها اگر حقی از افراد تضییع شده باشد اعمال نظر کرده و افراد را برمی گرداند.

حجت الاسلام حسینی کیا گفت: فعالیت این هیئت در حکم است و مانند آنچه که شورای نگهبان برای مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری و مجلس خبرگان انجام می‌دهد، عمل می‌کند اینجا نیز  نقش نظارتی آن با مجلس شورای اسلامی است.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها