سرویس: تازه های سایت کد خبر: 404682 18:26 - 1399/11/04

سیلی یک نماینده به گوش سرباز راهور +واکنش ناجا

سیلی یک نماینده به گوش سرباز راهور +واکنش ناجا

مرصاد نیوز: فیلم برخورد یک نماینده مجلس با پلیس راهور ناجاکه از ورود خودروی وی به خط ویژه جلوگیری کرده بود حاشیه ساز شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از مشرق نیوز، فیلم برخورد یک نماینده مجلس با پلیس راهور ناجاکه از ورود خودروی وی به خط ویژه جلگیری کرده بود حاشیه ساز شده است.

این اتفاق روز گذشته در خیابان انقلاب اسلامی تهران در محدوده  دروازه دولت رخ داده و نماینده مجلس (اقای عنابستانی سبزوار در مجلس شورای اسلامی) پس از آنکه از ورودش به خط ویژه ممانعت شده، طبق گفته مامور راهور، به او سیلی زده است.

این سرباز بنام حامد اکبری در فیلم می‌گوید: راننده یک نماینده مجلس که برون مجوز تردد در مسیر ویژه، قصد ورود به این مسیر را داشت به من اهانت کرد و خود نماینده هم از خودرو پیاده شد و یک سیلی به صورت من زد.

پس از این اقدام، تعداد زیادی از مردم حاضر در محل، دور ماشین نماینده مجلس را گرفته و به شدت به این حرکت زشت او واکنش نشان داده‌اند.

پخش فیلم ماجرای مذکور در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشته است با واکنش های جالبی در میان کاربران رو به رو شده است.

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی نیز دستور ویژه‌ای برای حمایت از حقوق  سرباز وظیفه راهور و پیگیری موضوع  از طریق معاونت حقوقی و بازرسی نیروی انتظامی صادر کرده است.

واکنش پلیس به خبر سیلی نماینده مجلس به صورت سرباز راهور

سردار مهدی حاجیان، در واکنش به انتشار خبری مبنی بر سیلی یکی از نمایندگان مجلس به مأمور وظیفه راهور در محدوده خط ویژه دروازه دولت پایتخت و بازتاب آن در فضای مجازی، اظهار کرد: سردار حسین اشتری؛ فرمانده نیروی انتظامی بلافاصله دستور ویژه‌ای برای حمایت از حقوق  سرباز وظیفه راهور و پیگیری موضوع  از طریق معاونت حقوقی و بازرسی نیروی انتظامی صادر کرد.

سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به اینکه صیانت از حقوق  آحاد پرسنل نیروی انتظامی از دستورات اکید فرمانده نیروی انتظامی است، افزود: اعتقاد، باور و  تأکید  سردار اشتری همواره  بر این است که سربازان وظیفه را نیز چون فرزندان خود  بدانیم  و در صیانت از شخصیت، کرامت انسانی و حق و حقوقشان  لحظه‌ای دریغ و درنگ  نکنیم، ایشان بارها به همه فرماندهان تأکید کرده‌اند که این جوانان، امانتی در دستان ما هستند  بنابراین اجازه نمی‌دهیم  به ساحت مقدس سبزپوشان  خدوم نیروی انتظامی در هر جایگاه و مقامی توهین و تعدی شود.

این مقام انتظامی تأکید کرد:در صورت احراز تقصیر نماینده مجلس، نیروی انتظامی از حق کارکنان خود به جدیت دفاع خواهد کرد. 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها