سرویس: اجتماعی کد خبر: 404791 13:15 - 1399/11/07

کرمانشاهیان منتظر بارش باران باشند/ شدت بارش ها از بعدازظهر روز جمعه

کرمانشاهیان منتظر بارش باران باشند/ شدت بارش ها از بعدازظهر روز جمعه

مرصاد نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی کرمانشاه گفت: بارش در روز پنجشنبه غالباً پراکنده بوده اما از بعدازظهر روز جمعه تا ظهر شنبه بخصوص در نواحی شمالی و شمال غرب استان شدت بیشتری خواهد داشت.

شهناز حق پرست در گفتگو با خبرنگار مرصاد،  اظهار داشت: در ادامه استقرار شرایط پایدار در جو منطقه تا اواسط روز پنجشنبه به استثنای روند افزایشی دما و انباشت مختصر آلاینده های شهری در اوایل روز پدیده قابل توجهی برای سطح استان پیش بینی نمی شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی کرمانشاه گفت: به دنبال این وضعیت به تدریج تا روز شنبه هفته آینده ورود سامانه بارشی به جو منطقه در بعضی ساعات سبب وزش باد نسبتاً شدید و بارش برف و باران در سطح استان خواهد شد.

وی گفت: بارش در روز پنجشنبه غالباً پراکنده بوده اما از بعدازظهر روز جمعه تا ظهر شنبه بخصوص در نواحی شمالی و شمال غرب استان شدت بیشتری خواهد داشت.

حق پرست در ادامه بیان کرد: در 24 ساعت گذشته دمای هوای کرمانشاه بین حداقل منفی 6 و حداکثر 13 درجه سانتی گراد در نوسان بوده که در این بازه زمانی سومار و قصرشیرین با بیشینه دمای 20 درجه سانتی گراد به عنوان گرمترین؛ و شهرستانهای کنگاور و سنقر با کمینه دمای 8 درجه سانتی گراد زیر صفر به عنوان سردترین نقاط استان به ثبت رسیده اند.

کارشناس اداره کل هواشناسی کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود دمای هوای کرمانشاه امشب در سردترین ساعت به حداقل منفی 5 و فردا در گرمترین ساعت به حداکثر 15 درجه سانتی گراد برسد که نسبت به هوای امروز، هوای فردای شهرمان یک درجه گرمتر خواهد شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها