سرویس: اجتماعی کد خبر: 405693 13:18 - 1399/12/03

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی:

محدودیت ایجاد شده در مرزهای غرب کشور بنا به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا است

محدودیت ایجاد شده در مرزهای غرب کشور بنا به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا است

مرصاد نیوز: نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم کنترل مرزهای کشور برای حفظ سلامت مردم گفت: محدودیت ایجاد شده در مرزهای غرب کشور به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: بنا به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا کشور در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا پیشرفته موسوم به کرونا انگلیسی مرزهای کشور با محدودیت ورود و خروج مواجه شده است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی افزود: این تصمیم با توجه به مشاهده شدن یک نمونه از ویروس کرونا انگلیسی در استان های جنوبی کشور و درگیر شدن چند شهر جنوبی اتخاذ شده است.

وی با اشاره به محدودیت در مرزهای غربی کشور اذعان داشت: این محدودیت ایجاد شده در مرزهای رسمی غرب استان کرمانشاه نیز به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا انگلیسی به این شهرها و حفظ سلامت مردم می باشد و دلیل خاص دیگری ندارد.

این نماینده مجلس در پایان با تاکید بر لزوم کنترل مرزهای کشور برای حفظ سلامت مردم افزود: مرزهای کشور بنا به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا بمدت دو هفته به این صورت با محدودیت های در نظر گرفته شده فعالیت خواهند داشت.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها