سرویس: اجتماعی کد خبر: 405994 13:47 - 1399/12/10

در گفتگو با مرصاد مطرح شد؛

گذر موجی کم رطوبت و ضعیف از جو منطقه/ تفاوت دمای 26 درجه ای میان گرمترین و سردترین نقطه استان

گذر موجی کم رطوبت و ضعیف از جو منطقه/ تفاوت دمای 26 درجه ای میان گرمترین و سردترین نقطه استان

مرصاد نیوز: کارشناس اداره هواشناسی کرمانشاه گفت: از بامداد فردا تا روز سه شنبه، گذر موجی کم رطوبت و ضعیف از جو منطقه، در بعضی ساعات سبب افزایش ابر، عمدتاً در نواحی جنوبی و شرقی استان سبب رگبار موقت باران می شود.

  شهناز حق پرست در گفتگو با خبرنگار مرصاد، اظهار داشت: بر اساس بررسی آخرین داده های هواشناسی از بامداد فردا تا روز سه شنبه، گذر موجی کم رطوبت و ضعیف از جو منطقه، ضمن افزایش نسبی دمای شبانه در بعضی ساعات سبب افزایش ابر، عمدتاً در نواحی جنوبی و شرقی استان سبب رگبار موقت باران می شود.

کارشناس اداره هواشناسی کرمانشاه افزود: به دنبال این شرایط در روزهای پنجشنبه و جمعه سامانه ای بارشی جو منطقه را تحت تاثیر قرار می دهد که در بعضی ساعات سبب وزش باد شدید و بارش هایی در سطح استان خواهد شد.

وی گفت: پیش بینی می شود دمای هوای استان امشب در سردترین ساعت به حداقل منفی یک و فردا در گرمترین ساعت به 14 درجه سانتی گراد بالای صفر برسد که نسبت به هوای امروز 2 درجه سردتر خواهد شد.

حق پرست گفت: در24 ساعت گذشته دمای هوای کرمانشاه بین حداقل منفی سه و حداکثر 14 درجه سانتی گراد در نوسان بوده در این بازه زمانی قصرشیرین با بیشینه دمای 20 درجه سانتی گراد بالای صفر  و کنگاور با کمینه دمای6  درجه سانتی گراد زیر صفر به ترتیب به  عنوان  گرمترین و سردترین نقاط استان گزارش و به ثبت رسیده اند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها