سرویس: اجتماعی کد خبر: 406086 13:59 - 1399/12/12

رئیس سازمان بسیج سازندگی کرمانشاه در گفتگو با مرصاد مطرح کرد؛

تشریح مفاد تفاهم نامه همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بسیج سازندگی کرمانشاه

تشریح مفاد تفاهم نامه همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بسیج سازندگی کرمانشاه

مرصاد نیوز: رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) طی گفتگویی مفاد تفاهم نامه همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بسیج سازندگی کرمانشاه را تشریح کرد.

سرهنگ کامران هزارخانی در خصوص تفاهم نامه مابین کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مرصاد، اظهار داشت: طبق پیش بینی بعمل آمده برای سال 1400 با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) 1500 فرصت شغلی ایجاد می شود.

وی با اشاره به اینکه کار شناسایی و معرفی افراد بر عهده سازمان بسیج سازندگی است، افزود: اعتبارات اشتغالزایی فوق از سازمان کمیته امداد امام(ره) تامین می شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در ادامه گفت: هدف از این اشتغالزایی رفع محرومیت و ایجاد مشاغل خرد و خانگی است.

هزارخانی با اشاره به اینکه مبلغ کل تسهیلات حدود 60 میلیارد تومان است، گفت: حداقل و حداکثر این تسهیلات برای افراد بین 10 تا 50 میلیون تومان خواهد بود.

وی بیان کرد: چارچوب های این تفاهم نامه در 10 بند قید شده است از جمله همکاری های جهادی، استفاده از ظرفیت خیرین، مراکز نیکوکاری و.. سایر اقدامات دیگر در این زمینه می باشد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در پایان گفت: امیدواریم در سال 1400 با تعامل و هم افزایی مردم و نهادهای مربوطه بتوانیم در جهت کاهش نرخ بیکاری گام موثری برداریم.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها