سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 406151 17:21 - 1399/12/13

فرماندار پاوه:

صف کشی مردم برای کالاهای تنظیم بازار مناسب شرایط کرونایی نیست

صف کشی مردم برای کالاهای تنظیم بازار مناسب شرایط کرونایی نیست

مرصاد نیوز: فرماندار پاوه گفت: صف کشی مردم در پاوه برای کالاهای تنظیم بازار به هیچ وجه مناسب مردم و شرایط کرونایی کنونی نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از هزار ماسوله، پرویز  ایده پور در جلسه ستاد کرونای شهرستان با حضور اعضای ستاد و شورای اداری در سخنانی اظهار داشت: صف کشی مردم در پاوه برای کالاهای تنظیم بازار به هیچ وجه مناسب مردم و شرایط کرونایی کنونی نیست.

فرماندار پاوه افزود: اداره صمت از ظرفیت آژانسهای تاکسی تلفنی برای توزیع مناسب مایحتاج تنظیم بازار مردم استفاده کند.

وی گفت: اداره صمت تمام همت خود را بکار بگیرد تا سهمیه کالاهای تنظیم بازار شهرستان دوبرابر شود چرا که مردم ما در برخی نقاط این شهرستان دچار فقر مضاعف هستند.

وی ادامه داد: قطعاً مبارزه با گرانی باید در سطح کلان کشور انجام بگیرد و ادارات مرتبط از هم اکنون وارد عمل شده و با گرانفروشی مقابله کنند ومراقب باشیم در ایام پیش رو عده ای برای سود جویی گرانفروشی نکنند.

ایده پور در بخش دیگری از سخنانش گفت: وزارت کشور و زیر مجموعه وزارت کشور در امر انتخابات همیشه اعمال قانون کرده و کاملاً بی طرفانه به بهترین نحو عمل کرده است.

وی افزود: مردم باید بدانند در انتخابات به ویژه انتخابات شهر و روستا دنبال انتخاب انسانهای خوب و متخصص باشند.

وی گفت: شورای روستای دشه یکی ازشوراهای نمونه شهرستان و یکی از شوراهای موفق است این شورا متشکل است از انسانهای خوب ، متخصص و مهندس این شورا در طول چهار سال گذشته دنبال آباد کردن روستا بوده اند.

وی ادامه داد: دانش آموزان دیروز روستای دشه امروز متخصص و مهندس شده اند مردم هم به تخصص جوانان تحصیلکرده خود اعتماد داشته اند و از طریق تخصص این جوانان روستا را وارد گود توسعه کرده اند، چنین مردمی قطعاً در آینده بهترینها را بر خواهد گزید.

ایده پو ر خاطر نشان کرد: مردم ما باید به داشته های خود یعنی افراد متخصص و مهندس  اعتماد کند و در ششمین دوره ی شوراهای شهر و روستا ۲باید وارد امر توسعه شویم پروسه آزمون و خطا از شوراهای شهر و روستا در ششمین دوره این شوراها پذیرفته نیست.

ایده پور اضافه کرد: مردم شهرستان پاوه با توجه به بلوغ سیاسی که دارند قطعاً با بهترین شیوه و پرشورتر از گذشته وارد عرصه ی انتخابات خواهند شد و انتخابات  بیاد ماندنی را در سطح استان و کشور  رقم خواهند زد .

وی افزود: هیچ پروپاگاندا و تبلیغاتی در عزم مردم ما برای حضور حداکثری در انتخابات خللی وارد نمی کند این مردم همان مردمی هستند که با  مقاومت ملی حداکثری تحریم های حداکثری دشمنان این نظام و آب و خاک را مضمحل نمودند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها