سرویس: اجتماعی کد خبر: 406183 12:16 - 1399/12/14

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان پوشاک زنانه در گفتگو با مرصاد:

وضعیت فروش پوشاک‌ زنانه بسیار بد است

وضعیت فروش پوشاک‌ زنانه بسیار بد است

مرصاد نیوز: رئیس اتحادیه تولیدکنندگان پوشاک زنانه گفت: با وجود قرار گیری در آستانه سال نو وضعیت فروش پوشاک زنانه بسیار بد است که عمدتا به دلیل وضعیت بد اقتصادی مردم است.

مرضیه محمدیان در گفتگو با خبرنگار مرصاد، اظهار داشت: با وجود قرارگیری در آستانه سال نو وضعیت فروش پوشاک زنانه بسیار بد است که عمدتا به دلیل وضعیت بد اقتصادی مردم است.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان پوشاک زنانه کرمانشاه افزود: در حالی که خیابانها شلوغ است اما مردم خرید نمی‌کنند از سوی دیگر دستفروشان هم معضلی برای فروش شده اند.

محمدیان تصریح کرد: افراد دست فروش اجناس فاقد کیفیت استان‌های دیگر را جمع‌آوری می‌کنند و با یک چهارم قیمت در خیابان می فروشند و این سبب می‌شود که مردم دیگر از مغازه‌ها خرید نکنند.

وی عنوان کرد: از زمان شیوع کرونا تولید و فروش پوشاک زنانه بسیار کاهش یافته است و بسیاری از کارگاه ها نیروهای خود را تعدیل کرده اند زیرا با شرایط موجود نمی توانند کارگران خود را حفظ کنند.

محمدیان تصریح کرد: پارچه های موجود در بازار عمدتا چینی است و قیمت دلار هم افزایش یافته که با توجه به کاهش توان خرید مردم، فروش و تولید پوشاک افت چشمگیری داشته است.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان پوشاک زنانه کرمانشاه افزود: ۱۶۰ واحد تولیدی که اکثر آنها کارهای برش خورده را تحویل می‌گیرند در کرمانشاه فعال هستند.

 محمدیان تصریح کرد: صورت جلسه‌ای  در رابطه با دستفروشان به اتاق اصناف تحویل شده که بزرگترین ضربه را به بازار وارد کرده است.

وی خواستار ساماندهی دستفروشان در مکانی شد و افزود: درحالی که واحدهای صنفی پوشاک زنانه مالیات و اجاره بها می پردازند دست فروشان در مقابل مغازه های آنها بساط پهن کرده و حتی در خیابان مدرس اتاق تعویض لباس هم وجود دارد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها