سرویس: تازه های سایت کد خبر: 406325 19:19 - 1399/12/17

رئیس پلیس استان کرمانشاه

پلیس برای حفظ امنیت مردم با هیچ کس تعارف ندارد

پلیس برای حفظ امنیت مردم با هیچ کس تعارف ندارد

مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه پلیس برای حفظ امنیت مردم و جامعه با هیچ کس تعارف و شوخی ندارد، گفت: مجرمان بدانند اگر بخواهند کوچکترین چالشی در این امنیت ایجاد کنند با برخوردی سخت و پشیمان کننده مواجه خواهند شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" در نشست با مجمع خیرین امنیت ساز که در پردیس انتظامی کرمانشاه و با حضور بازوند استاندار کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: به برکت حضور نیروهای مسلح مقتدر و نیروهایی ولایی و جان برکف در آنها ناامنی نگران کننده ای در استان کرمانشاه نداریم.

وی با بیان اینکه هدف اول پلیس پیشگیری از وقوع جرائم و افزایش سطح امنیت جامعه است، گفت: برای رسیدن به این مهم همکاران پرتلاش ما در کنار سایر نیروهای امنیتی شبانه روز تلاش می کنند و خوشبختانه تاکنون نیز نتایج خوبی حاصل شده است.

سردار جاویدان گفت: امروز اشراف اطلاعاتی پلیس در عالیترین سطح خود قرار دارد به گونه ای که قادر است مجرمان را در کیلومترها دورتر از محل وقوع جرم شناسایی و دستگیر کند و یا از وقوع بسیاری اتفاقات دیگر جلوگیری نماید.

این مقام عالیرتبه انتظامی همچنین کرمانشاه را استانی ناامن برای مجرمان و خلافکاران دانست و گفت: مردم مطمئن باشند پلیس با همه توان برای ارتقاء امنیت جامعه شبانه روز تلاش و اجازه عرض اندام به افراد مجرم را نمی دهد.

وی خاطرنشان کرد: کرمانشاه با وجود مرزی بودن خوشبختانه از امنیت مطلوبی برخوردار و معدود جرائم خشن نیز به سرعت کشف و با آن برخورد می شود.

سردار جاویدان یادآوری کرد: جمهوری اسلامی در طول 42 سالی که از پیروزی انقلاب می گذرد همواره در معرض انواع تهدیدها قرار داشته اما به فضل الهی و با حضور مقتدرانه نیروهای مسلح گزندی به کشور وارد نشده است.

رئیس پلیس استان کرمانشاه گفت: ایجاد بی نظمی و هرج و مرج در جامعه به منظور کاهش امنیت عمومی و رعب و وحشت میان مردم از جمله دیگر برنامه هایی است که طی چندسال اخیر با جدیت از سوی دشمنان دنبال شده است که البته با حضور به موقع پلیس از این توطئه نیز سودی نبرده اند.

وی حفظ امنیت جامعه را یکی از وظایف ذاتی پلیس برشمرد و گفت: با کمک خیران امنیت ساز به فضل الهی شرایط بسیار بهتری را رقم زده و امنیت مضاعف تری در استان حکمفرما خواهد شد.

سردار جاویدان در پایان گفت: با حضور خیران امنیت ساز پلیس قدم های محکمتری برای رسیدن به نقطه مطلوب که مدنظر رهبر معظم انقلاب قرار دارد برخواهد داشت و امید می رود می توانیم به فرمایشات معظم له به صورت کامل عمل کنیم.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها