سرویس: تازه های سایت کد خبر: 406352 12:33 - 1399/12/18

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه:

نخبگان و رسانه ها قدرت رای مردم را باز پردازی کنند/ نباید کارکرد انتخابات کوچک انگاری شود

نخبگان و رسانه ها قدرت رای مردم را باز پردازی کنند/ نباید کارکرد انتخابات کوچک انگاری شود

مرصاد نیوز: رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با بیان اینکه تحقق مشارکت حداکثری نیاز به گفتمان سازی و تولید جریان فکری دارد از رسانه ها و نخبگان خواست که با پرداخت به اهمیت و قدرت انتخابات، کارکردهای این فرآیند مهم را برای جامعه باز پردازی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ " حسین خوش اقبال" در جلسه ستاد انتخابات استان کرمانشاه از انتخابات به عنوان فرصتی ارزشمند برای تغییر ریل اداره کشور مطابق خواست عمومی یاد کرد و گفت: حضور مردم پای صندوق های رای عصاره و بن مایه جمهوریت نظام اسلامی است و انتخابات،گزینه بی نظیر برای صلاح و سعادت ملت است.   
 

وی تحقق مشارکت حداکثری را علاوه بر فراهم شدن مقدمات شکلی،مستلزم گفتمان سازی و تولید جریان فکری دانست و گفت: باید ارزشها و کارکردهای عمیق و تحول آفرین انتخابات را برای مردم باز پردازی کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه تصریح کرد: معاندان و بدخواهان با دمیدن در فضای ناامیدی به دنبال ایجاد افسردگی سیاسی و انتخاباتی هستند چرا که از انتخابات ضربه خورده اند.

خوش اقبال با یاد کردن از انتخابات به عنوان فرصت عبور از بحران ها افزود: در ادوار گذشته انتخابات و هنگامی که حتی در باور تحلیلگران هم نمی گنجیده ریل و مسیر کشور تغییر پیدا کرده و معادلات را برهم زده است. 

رئیس ستاد انتخابات استان تاکید کرد: نباید گذاشت این فرایند و ابزار مهم با سیاه نمایی ها و یاس پراکنی ها کوچک انگاری شده و فرصت ان براحتی از دست برود.

وی انتخابات را یک منفعت عمومی مستمر دانست و گفت: برخی تصمیمات از جانب روسای جمهور  تا چند نسل آینده را متاثر از خود کرده است. دریافت این منفعت و باز نمایی ارزشها و کارکردهای آینده ساز و وتحول افرین ان کار نخبگان ،متفکران و رسانه هاست.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها