سرویس: اجتماعی کد خبر: 415729 13:53 - 1400/08/30

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه خبرداد:

اجرای طرح زوج و فرد خودروها در کرمانشاه/ رانندگان متخلف یک میلیون ریال جریمه می شوند

اجرای طرح زوج و فرد خودروها در کرمانشاه/ رانندگان متخلف یک میلیون ریال جریمه می شوند

مرصاد نیوز: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اجرای طرح تردد زوج و فرد خودروها در شهر کرمانشاه و در چهار ماه پایانی سال خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد حیدری" اظهار داشت: این طرح براساس مصوبه شورای ترافیک شهرستان کرمانشاه از فردا (دوشنبه - اول آذر) و در بافت مرکزی شهر آغاز می شود.

وی با بیان اینکه طرح زوج و فرد خودروها از ساعت 15 تا 20 اجرا می شود، گفت: این طرح از شنبه تا پنجشنبه خواهد بود و روز جمعه و یا روزهای تعطیل رسمی اعمال نمی شود.

سرهنگ حیدری خاطرنشان کرد: طرح زوج و فرد خودروها در سه معبر اصلی و پرتردد هسته مرکزی شهر شامل بلوار افشار طوس از تقاطع کارگر (سه راهی جوانشیر) تا میدان فاطمیه، طول خیابان مدرس و آیت اله کاشانی از میدان آزادی تا سه راهی شورا و طول خیابان جلیلی، شهدای اشک تلخ و شریعتی از تقاطع جلیلی تا سه راهی لشکر اجرا خواهد شد.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه، جریمه ورود به طرح را 100 هزار تومان اعلام کرد و گفت: تردد و توقف وسائل نقلیه غیر مجاز در محدوده اعلام شده، مشمول جریمه می شود.

وی تصریح کرد: بر اساس قانون مصوب، رانندگان به ازاء هر یک ساعت تردد یا توقف غیرمجاز در محدوده طرح، یکبار جریمه خواهند شد.

سرهنگ حیدری یادآور شد: وسائل نقلیه عمومی باربری و مسافربری اعم از تاکسی ها، اتوبوس های شرکت واحد و وانت ها از این طرح مستثنی خواهند بود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها