سرویس: اجتماعی کد خبر: 415855 13:26 - 1400/09/03

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص):

امروز بسیج میدان دار تمام صحنه های انقلاب است/ بسیج برگرفته از فرهنگ عاشورا است

امروز بسیج میدان دار تمام صحنه های انقلاب است/ بسیج برگرفته از فرهنگ عاشورا است

مرصاد نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه در اجتماع بزرگ بسیجیان گفت: بسیج که برگرفته از فرهنگ عاشورا است توانسته است در همه بسترهای سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی به رشد و بالندگی برسد و تودهنی محکمی به دشمنان بزند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، سردار بهمن ریحانی امروز چهارشنبه در تجمع بزرگ بسیجیان استان کرمانشاه که در ورزشگاه امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: بسیج شجره طیبه ای است که امام(ره) آن را غرس کرد که در ادامه مقام معظم رهبری آنرا آبیاری کرد و امروز این شجره طیبه مایه عزت و سربلندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه افزود: امام(ره) بسیج را به شجره طیبه یعنی توحید که اساس و پایه دین و اعتقادات ما است تشبیه کرد تا حرکت ما به سمت تمدن اسلامی پیش رود.

وی خاطر نشان کرد: اساس تشبیه امام بر این بود که امروز بسیج میدان دار تمام صحنه های انقلاب است و حضور همه جانبه در صحنه‌های دشوار و مبارزه با دشمنان و قرار گرفتن در برابر تهدیدهای همه جانبه، ویژگی بارز یک بسیجی است.

سردار ریحانی گفت: امام بسیج را منحصر به نظام جمهوری اسلامی و یک زمان خاص تشکیل نداد بلکه برای همه عرصه ها و جغرافیای جهان تشکیل داد و امروز در تمام دنیا شاخ و برگ دوانیده است و توانسته الگویی برای هسته‌های مقاومت در عراق، سوریه، لبنان و یمن باشد.

وی بیان داشت: بسیج که برگرفته از فرهنگ عاشورا است توانسته است در همه بسترهای سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی به رشد و بالندگی برسد و تودهنی محکمی به دشمنان بزند.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه به موفقیت های بسیج و نیروهای مردمی پس از دوران دفاع مقدس نیز اشاره کرد و افزود: حضور این نیروها در سازندگی، حوادث غیر مترقبه همچون زلزله و سیل نشان داد که گروه‌های جهادی همواره در کشور می درخشند.

سردار ریحانی گفت: فعالیت‌های بسیج در زمان کرونا و ضدعفونی کردن معابر، واکسیناسیون و طرح شهید سلیمانی برای کنترل کرونا در استان بر کسی پوشیده نیست.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها