سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 415910 22:39 - 1400/09/04

ماموستا قادری در مراسم تودیع و معارفه شهردار پاوه:

اعتبارات، کفاف رفع مشکلات شهرهای شهرستان پاوه را ندارد

اعتبارات، کفاف رفع مشکلات شهرهای شهرستان پاوه را ندارد

مرصاد نیوز:امام جمعه پاوه گفت: شهرهای پنجگانه ما در شهرستان دارای توپوگرافی بسیار سختی بوده و به همین دلیل اعتبارات، کفاف رفع مشکلات را ندارد و خوشحالم که شهرداران ۵ شهر شهرستان همگی پرتلاش، جوان، صادق، کاری و سالم هستند و این شهرداران نیاز به پشتیبانی دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از هزارماسوله،  ماموستا ملا قادر قادری در مراسم تودیع و معارفه شهردار پاوه  ضمن تبریک هفته بسیج، اظهار داشت: بسیج یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی و دارای جایگاه خاصی در بین مردم است چرا که این نهاد از بطن مردم تشکیل شده است.

امام جمعه پاوه افزود: در جنگ تحمیلی این نیروهای بسیج بودند که جانانه در مقابل دشمن دفاع کردند و امروز بسیج در سازندگی در حال خدمت رسانی بسیار مناسی است.

وی گفت: وظایف شهرداران بسیار مشکل است و این وظیفه در شهرداری پاوه بدلیل کم بودن اعتبارات و الحاق روستاهای چهار گانه بسیار بیشتر است.

ماموستا قادری ادامه داد: شهرهای پنجگانه ما در شهرستان دارای توپوگرافی بسیار سختی بوده و به همین دلیل اعتبارات، کفاف رفع مشکلات را ندارد و خوشحالم که شهرداران ۵ شهر شهرستان همگی پرتلاش، جوان، صادق، کاری و سالم هستند و این شهرداران نیاز به پشتیبانی دارند.

وی اضافه کرد: امیدواریم در استان از این شهرداران پشتیبانی کافی و مناسب شود.

ماموستا قادری گفت: آنچه که مشهود است بر روی الحاق روستاهای شرقی پاوه مطالعه چندانی صورت نگرفته است.

امام جمعه پاوه در پایان گفت: وضعیت مملکت استان و شهرستان جای تحقیق نقد و گله مندی دارد و گرانی در شهرستان پاوه بسیار مشهود است و چنین به نظر می رسد که کنترل لازم بر این گرانی ها وجود ندارد.

وی افزود: ما به عنوان مسئولین شهرستان باید با هم همکاری کنیم تا مشکلات مردم مرتفع شود.

سليم ساساني نیز در ادامه بیان داشت: حل مشکل ترافیک شهر پاوه همواره در اولویت مهندس آذری بوده است.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استان کرمانشاه افزود: در اثر رونق اقتصادی در شهرستان پاوه، ساخت و سازها در حد بالایی قرار دارد.

وی گفت: این ساخت و سازها بلای جان می شوند که برخوردها با ساخت و ساز بدون مجوز، ایجابی و سلبی انجام شود.

وی ادامه داد: اگر شهرداری هزینه ای دریافت می کند بابت رفاه خود مردم و ارزش افزوده منازل شهر خواهد بود.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استان کرمانشاه با اشاره به الحاق روستاها به شهر پاوه،  گفت: در گام اول ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی شده باشد، اما در اینده باعث توسعه خواهد شد.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها