سرویس: اجتماعی کد خبر: 415971 10:25 - 1400/09/07

آسمان کرمانشاه آخر هفته بارانی می شود

آسمان کرمانشاه آخر هفته بارانی می شود

مرصاد نیوز: کارشناس هواشناسی استان کرمانشاه گفت: موجی ناپایدار از اواخر روز چهارشنبه و طی روز پنج شنبه جو منطقه را متاثر کرده که در بعضی ساعات سبب بارندگی و احتمالا رعد و برق در سطح استان خواهد شد.

شهناز حق پرست در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، در خصوص وضعیت هوای استان طی روزهای آینده، اظهار داشت: در ادامه استقرار شرایط پایدار در جو منطقه هوای استان تا اواسط روز چهارشنبه صاف تا قسمتی ابری گاهی اوقات با وزش باد و رشد ابر پیش بینی می شود.

کارشناس هواشناسی استان کرمانشاه افزود: به دنبال این وضعیت موجی ناپایدار از اواخر روز چهارشنبه و طی روز پنج شنبه جو منطقه را متاثر کرده سبب باد نسبتا شدید در بعضی ساعات بارندگی و احتمالا رعد و برق در سطح استان خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: شایان ذکر است متوسط دمای هوا که تا روز سه شنبه با روندی آرام افزایش می یابد از روز چهارشنبه تا جمعه به شکل محسوسی کاهش خواهد یافت.

حق پرست گفت: در ۲۴ ساعت گذشته دمای هوای کرمانشاه بین حداقل ۲ و حداکثر ۱۷ درجه سانتیگراد در نوسان بوده است در این بازه زمانی سومار با بیشینه دمای ۲۵ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و بخش حمیل با کمینه دمای صفر درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان گزارش و به ثبت رسیده است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها