سرویس: اجتماعی کد خبر: 416049 13:38 - 1400/09/09

تودیع و معارفه شهردار جدید شهرستان سر پل ذهاب برگزار شد

تودیع و معارفه شهردار جدید شهرستان سر پل ذهاب برگزار شد

مرصاد نیوز:تودیع و معارفه شهردار جدید شهرستان سر پل ذهاب با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه ، فرماندار و مسئولین در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از بازی دراز، نورالدین فرزادی پور در مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید شهرستان سر پل ذهاب،  اظهار داشت: میزان بدهی های شهرداری مانع بزرگی برای مدیریت شهری است که کار با سختی مواجه می کند.

 وی افزود: انتظار می رود شهردار جدید با ایجاد منابع درآمد پایدار، هم‌ بدهی ها را پرداخت کند و هم انتظارات به حق مردم رابرآورده سازد.   

  فرماندار شهرستان سرپل ذهاب گفت: در سال های اخیر یکی از آسیب های جدی که به زیرساخت ها وارد کرد، ساخت و سازهای مساکن شهری و روستای بود که مستلزم ترانزیت و حمل و نقل مصالح ساختمانی با ماشین های باربری بوده و اکثر کوچه و معابر آسیب دیدند که نیازمند بهسازی هستند که یکی از اولویت ها و انتظارات واقعی مردم است و انتظار می رود در برنامه شهردار جدید لحاظ گردد.  

 در ادامه مهندس منوچهر فخری معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه در ادامه گفت: شهردار باید استراتژیک کار را با هماهنگی شورای شهر انجام دهد.

 وی افزود: متاسفانه شهرداری های کل کشور بدهی دارند و این بدهی اگر در امور عمرانی هزینه شود این نشان از عملیات اجرایی انجام شده است ولی اگر شهرداری درآمد کافی نداشته باشد و کارکنان آن حقوق نگیرند این جای تلاش بیشتری دارد‌.

فخری ادامه داد: در زمان زلزله شهرستان سرپل ذهاب، مدیریت شهرداری به خوبی انجام شد و مهاجرت و سکونت در این شهرستان نشانگر تلاش مضاعف و عملکرد بالای شهرداری است که جای خرسندی و تقدیر دارد. 

  لازم به ذکر است در پایان این مراسم از زحمات صابر حیدری تقدیر و دکتر مراد باباخانی بعنوان شهردار سرپل ذهاب انتخاب شد .


 انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها