سرویس: تازه های سایت کد خبر: 416053 14:10 - 1400/09/09

ملاقات معاون استاندار کرمانشاه با معلولان استان / خوش اقبال: خانواده‌های معلولین فداکاری می‌کنند

ملاقات معاون استاندار کرمانشاه با معلولان استان / خوش اقبال: خانواده‌های معلولین فداکاری می‌کنند

مرصاد نیوز: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه صبح امروز با همراهی مدیرکل بهزیستی استان همزمان باهفته معلولان، در منزل دو تن از معلولان کرمانشاه حضور یافت و از نزدیک وضعیت ایشان را جویا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ حسین خدش اقبال در این دیدارها، ضمن تقدیر از فداکاری مادران و پدران معلولین گفت: سرکشی و ملاقات از معلولان، بهانه‌ای برایرقدردانی از خانواده‌هایی است با صبوری، عمر خود را فدای نگهداری از معلولان می‌کنند.

وی با اشاره به وظایف و برنامه‌های دولت در خدمات رسانی به معلولان گفت: دولت و بهزیستی علیرغم کمبودها و مضایق اعتباری، توانسته در توانبخشی به معلولان با خدمات درمانی ایفای نقش کند. بر اساس آمار 44 هزار معلول در سطح استان کرمانشاه وجود دانرد که توجه و توانبخشی به این جمعیت نیازمند همت همه بخش‌ها به ویژه بخش‌های حمایت اجتماعی است.

معاون استاندار کرمانشاه تامین مخارج مضاعف به واسطه معلولین را مهم‌ترین دغدغه خانواده‌های معلولان دانست و گفت: بخش‎های حمایت اجتماعی و مشارکت مردمی و خیرین که انصافا برای حمایت از معلولین همواره پای کار بوده‌اند نیاز دیده می‌شود که همچنان حمایت‌های خود را استمرار بخشند.  

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها