سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 417617 14:43 - 1400/10/20

پیام تبریک شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه در پی انتخاب استاندار جدید

پیام تبریک شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه در پی انتخاب استاندار جدید

مرصاد نیوز: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه در پیامی انتخاب آقای "بهمن امیری مقدم" را به عنوان استاندار جدید کرمانشاه تبریک گفتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه در پیامی انتخاب آقای "بهمن امیری مقدم" را به عنوان استاندار جدید کرمانشاه در دولت سیزدهم از سوی وزارت کشور تبریک گفتند.

متن پیام به شرح ذیل صادر کردند:

 بسمه تعالی

پروردگار متعال را شاکریم که پس از ماجراهای فراوان و پس از سالها، در دولت مردمی آیت الله رییسی، فرزندی از فرزندان این دیار به عنوان والی استان منصوب شد تا مایه دلگرمی کرمانشاهیان و ارتقاء استان گردد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه ضمن تبریک این انتصاب شایسته به  برادر گرانقدر و انقلابی بهمن امیری مقدم که آغاز کننده فصل جدیدی از خدمت در استان است برای ایشان آرزوی توفیق و سلامت روزافزون دارد و اعلام می دارد که در مسیر کمک به استاندار محترم در خدمت به مردم  و ایجاد تحول در استان از هیچ کمکی فروگذار نخواهد کرد.

از مجمع نمایندگان استان نیز درخواست دارد حال که فردی توانمند، انقلابی و با تجربه بر مسند مسئولیت استانداری قرار گرفته است با پیش چشم قراردادن قانون و فرمایشات رهبر معظم انقلاب در عدم دخالت در انتصابات،  ضمن نشان دادن التزام عملی خود به ولایت مطلقه ی فقیه که یکی از شروط اصلی در صلاحیت مسئولان نظام است اجازه دهند بر مبنای آنچه رییس جمهور محترم  مبنی بر لحاظ نمودن انقلابی گری، پاکدستی، مردمی بودن، کارامدی و فساد ستیزی و عدم استفاده از مسببین وضع موجود در انتصابات اعلام نموده است دولت  مردمی  در استان به تدبیر امور بپردازد و بجای دخالت در انتصابات به وظایف قانونی خود بپردازند و با پیگیری آن وظایف بدنبال خدمت به استان باشند تا استاندار محترم نیز در انتخاب و انتصاب افراد با ملاکها و معیارهای دولت، بهترین افراد را به کار گمارد تا انشاالله استان  چه از حیث آمار و چه از نظر مردم به جهشی چشمگیر و ملموس نائل شود.

بار دیگر انتخاب برادر بزرگوار بهمن امیری مقدم به استانداری کرمانشاه را به ایشان و مردم استان تبریک عرض می کنیم و امیدواریم با همت و توانمندی ایشان و یاری و همراهی مردم عزیز و انقلابی، با رفع موانع و حل مشکلات، کرمانشاه به استانی نمونه و مثال زدنی مبدل گردد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها