کد خبر: 417655 14:08 - 1400/10/21

با حکم رئیس صندوق رفاه دانشجویان صورت گرفت؛

انتصاب یک کرمانشاهی به عنوان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی صندوق رفاه دانشجویان

انتصاب یک کرمانشاهی به عنوان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی صندوق رفاه دانشجویان

مرصاد نیوز: دکتر الیاس نورایی عضو هیئت علمی دانشگاه رازی به عنوان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و امور سرمایه گذاری صندوق رفاه دانشجویان منصوب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از روابط عمومی دانشگاه رازی، دکتر مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی دکتر الیاس نورایی عضو هیئت علمی گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه رازی را به عنوان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و امور سرمایه گذاری صندوق رفاه دانشجویان منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

جناب آقای دکتر الیاس نورایی

عضو محترم هیأت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه

سلام علیکم؛

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و امور سرمایه‌گذاری صندوق رفاه دانشجویان منصوب می‌شوید.

با عنایت به مأموریت‌های اصلی صندوق در ارتقاء خدمت‌رسانی توأم با کرامت انسانی به دانشجویان و رویکردهای برنامه‌ریزی مبتنی بر سند راهبردی صندوق، انتظار دارد ضمن بهره‌مندی از توانمندی‌های کارشناسان و صاحب‌نظران، تمام همّت و توان اجرایی و علمی خویش را در راستای اهداف عالی صندوق، همچون تلاش جهت ایجاد منابع مالی پایدار، انجام سرمایه‌گذاری‌های شفاف و متناسب با ماهیت مأموریت‌های آموزش عالی، اهتمام به بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد و کمک به جهت‌گیری آن و مصوبات هیئت امنا محترم متناسب با نیازهای واقعی دانشجویان مستعد و کم‌بضاعت، نظارت بر حسن اجرای امور، تعامل مؤثر و پرتحرک با مجموعه وزارت متبوع، مجلس شورای اسلامی، سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی کشور در چارچوب ضوابط و مقررات به کار گیرد.

توفیق روز افزون جنابعالی را در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)  از درگاه پروردگار متعال خواستارم .

با آرزوی توفیق الهی

رئیس صندوق رفاه دانشجویان

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها