سرویس: بازارواقتصاد کد خبر: 417942 20:13 - 1400/10/28

استاندار کرمانشاه:

جایگاه اصناف در انقلاب بی‌بدیل است/بخش خصوصی باید نقش خود را در توسعه اقتصادی استان نشان دهد

جایگاه اصناف در انقلاب بی‌بدیل است/بخش خصوصی باید نقش خود را در توسعه اقتصادی استان نشان دهد

مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه با تاکید بر ارتباط هر چه قوی تر اصناف و بخش خصوصی گفت: جایگاه اصناف در انقلاب بی‌بدیل است و بخش خصوصی باید نقش خود را در توسعه اقتصادی استان نشان دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،بهمن امیری مقدم عصر امروز دوشنبه در نشستی با فعالان اصناف و بازاریان که در استانداری برگزار شد اظهار داشت: قرار نیست جلسه بدون نتیجه داشته باشیم باید جلسات را به گونه ای مدیریت کنیم که خروجی آن عملیاتی و نتجه اش برای مردم ملموس باشد.

استاندار کرمانشاه افزود: استان کرمانشاه پتانسیل و ظرفیت های بسیار خوبی در زمینه های مختلف دارد، از امروز نباید در مورد چنین استان شهید پروری با این همه موقعیت های مناسب بد بگوییم.

وی خاطر نشان کرد: امروز استان کرمانشاه در حوزه اصناف در سطح جهانی صاحب کرسی است لذا باید تلاش کنیم با روحیه جهادی در چارچوب قانون راه را جهت توسعه صادرات برای تجار، بازرگانان و سرمایه گذاران هموار کنیم.

امیری مقدم گفت: بر این اساس ضرورت دارد فعالیت واحدهای تولیدی دنبال شود و صنعتگران و تولید کنندگان دست به دست هم دهند تا مشکلات استان مرتفع شود.

وی بخش خصوصی را بازوی توانمندی در راستای تحقق اهداف توسعه ای استان معرفی کرد و افزود: امروز توجه به بخش خصوصی به عنوان یک سرمایه اجتماعی و اقتصادی در کشور یک ضرورت است.

امیری مقدم با بیان اینکه می شود با تلاش همه جانبه در راستای شعار سال قدم برداریم، ادامه داد: از این پس نباید در استان موضوعی به نام مانع داشته باشیم.

استاندار کرمانشاه گفت: وامدار کسی نیستم، مدیران را خودم انتخاب خواهم کرد و کسانی که بخواهند مانع ایجاد کنند بدون هیچ اغماضی آنها را کنار می زنم.

وی تصریح کرد: مدیری را انتخاب می کنم که پشت میز نشین نباشد و استان کرمانشاه را به رشد و توسعه برساند.

امیری مقدم خاطر نشان کرد: جایگاه اصناف در انقلاب بی‌بدیل است و در تمام مشکلات خدمت شایانی به مردم داشته اند.

وی بر ارتباط هر چه قوی تر اصناف و بخش خصوصی تاکید کرد و اظهار داشت: بخش خصوصی باید نقش خود را در توسعه اقتصادی استان نشان دهد و ضروری است در این حوزه در استان به یک رشد مضاعف برسیم.

مدیر ارشد استان کرمانشاه بیان داشت: اتاق اصناف نیز باید نسبت به تنظیم بازار اهتمام ویژه داشته باشد و تلاش کنیم هیچ پرونده صنفی قضایی نشود و تا جایی که ممکن است نسبت به حل مشکلات اصناف اقدام کنیم.

وی گفت: باید جهت ارتقاء زیرساخت های تجاری بخش خصوصی را فعال کنیم تا امکان صادرات گسترده تجار و بازرگانان فراهم شود.

استاندار کرمانشاه همچنین بر حمایت از تولیدات استان تاکید کرد و بیان داشت: ضروری است از امروز فروشگاه‌های سراسر استان تولیدات داخلی را در سبد مصرف کننده وارد کنند و به این منظور کیفیت تولیدات استان باید ارتقاء داده شود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها