سرویس: اجتماعی کد خبر: 418007 20:22 - 1400/10/29

شهردار کرمانشاه:

مشکلات کرمانشاه در قالب هشت محور شناسایی شده است

مشکلات کرمانشاه در قالب هشت محور شناسایی شده است

مرصاد نیوز: شهردار کرمانشاه گفت: برای کلان‌شهر کرمانشاه یک برنامه مساله محور تبیین کردیم که این برنامه در قالب ۸ محور طراحی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، نادر نوروزی امروز چهارشنبه در نشست استاندار کرمانشاه با شهرداران که در استانداری برگزار شد اظهار داشت: شهرداری یک نهاد خدماتی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی است.

شهردار کرمانشاه افزود: توسعه در هیچ کشور و استانی اتفاق نخواهد افتاد مگر از مسیر توسعه شهرها عبور کند و اگر شهرها در بخش های مختلف توسعه نیابند توفیقی نخواهیم یافت.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه حدود ۷۰ درصد جمعیت در شهرها اسکان دارند لذا سکونت شهری، اشتغال و محیط زیست شهری از مسائل مهمی هستند که باید به آنها اهتمام ویژه داشته باشیم.

نوروزی بیان داشت: برای کلان‌شهر کرمانشاه یک برنامه مساله محور تبیین کردیم که این برنامه در قالب ۸ محور طراحی شده و برای حل مشکلات به هم افزایی و تعامل مردم و دیگر دستگاه‌های دولتی نیازمند هستیم.

شهردار کرمانشاه افزود: در برخی از بخش ها با انباشت عقب ماندگی ها مواجه هستیم که این می طلبد تلاش خود را جهت رفع این مشکلات مضاعف کنیم و تعامل با مردم و مجموعه دستگاه‌های دولتی در این راه بسیار اثرگذار خواهد بود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظرات بازدیدکنندگان

کهریزی
21:30 - 1400/11/01

مردم شهرک زینبیه و اهالی میدان ظفر درخواست بازدید شهردار کرمانشاه از رودخانه فصلی منتهی به میدان ظفر را دارند لطفا" به شهردار محترم بگین باتشکر


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها