سرویس: اجتماعی کد خبر: 422293 08:22 - 1401/02/26

مسئول سازمان بسیج اصناف استان کرمانشاه:

قاطعانه با افراد سودجو که قصد آسیب به معیشت مردم را دارند برخورد خواهد شد

قاطعانه با افراد سودجو که قصد آسیب به معیشت مردم را دارند برخورد خواهد شد

مرصاد نیوز: مسئول سازمان بسیج اصناف استان کرمانشاه گفت: با افراد سودجویی که به هر نوعی اعم از گرانفروشی، کم فروشی، احتکار و ... قصد آسیب زدن به معیشت مردم را دارند توسط دستگاههای متولی با آنها قاطعانه برخورد خواهد شد.

سرهنگ امیر حمزه خزائی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز،  در خصوص طرح تنظیم بازار و مقابله با گرانفروشان اظهار داشت: به دنبال اقدام شجاعانه ای که دولت در اجرای طرح ساماندهی پرداخت یارانه ها داشت و همچنین پیرو منویات مقام‌معظم رهبری در راستای کمک همه جانبه همه دستگاه‌ها به دولت در اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها، سازمان بسیج اصناف سپاه حضرت نبی اکرم(ص) هم در کنار سایر بازرسین اتاق اصناف و اتحادیه صنفی، جهادکشاورزی و صمت وارد عمل شد.

مسئول سازمان بسیج اصناف استان کرمانشاه افزود: برابر تفاهم نامه بین ریاست سازمان بسیج مستضعفین و معاون اول رئیس جمهور در خصوص نقش آفرینی بسیج در کنترل و نظارت بر بازار و قیمت ها، سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه نیز به دبیری سازمان بسیج اصناف و با همکاری خوب سازمان‌های صمت، جهاد کشاورزی و اتاق اصناف استان کرمانشاه اقدام به تشکیل اتاق فکری جهت عملیاتی کردن این تفاهم نامه کردند.

وی بیان داشت: در همین راستا تعداد ۵۹۰ نفر از بسیجیان در سطح استان به عنوان بازرس جهت همکاری به سازمان های جهاد کشاورزی و صمت معرفی شدند.

سرهنگ خزائی خاطر نشان کرد: اولویت اول و اصلی بازرسان بسیجی بر امر بازرسی نظارت بر واحدهای صنفی و کنترل و بازرسی از چرخه های کامل اعم از تولید، توزیع و فروش اقلام و کالاهای اساسی است.

وی گفت: بر همین اساس کارگروهی به عنوان اقدام نشرک تنظیم بازار در سطح ملی تشکیل شد و در سطح استان نیز به ریاست استاندار، معاون هماهنگ کننده امور اقتصادی استاندار و دبیری مدیر کل تعزیرات و با عضویت رئیس سازمان جهاد کشاورزی، رئیس سازمان صمت، رئیس اتاق اصناف و سازمان بسیج اصناف ذیل کارگروه تنظیم بازار با هدف هم افزایی در انجام وظایف و پایش مستمر وضعیت بازار استان تشکیل شد.

مسئول سازمان بسیج اصناف استان کرمانشاه در خصوص میزان موفقیت طرح، افزود: قضاوت در خصوص موفقیت طرح را باید بر عهده مردم گذاشت و قصد داریم ماحصل این تلاش و اقدامات منتج به بازگشت آرامش به بازار شود و این اطمینان را به مردم می دهیم که با همکاری خوبی که دستگاه‌های متولی دارند این امر محقق خواهد شد.

خزائی خاطر نشان کرد: با افراد سودجویی که به هر نوعی اعم از گرانفروشی، کم فروشی، احتکار و ... قصد آسیب زدن به معیشت مردم را دارند توسط دستگاههای متولی با آنها قاطعانه برخورد خواهد شد.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظرات بازدیدکنندگان

بازرسی بسیج اصناف
14:21 - 1401/03/05

سلام لطفا بازرسان بسیج اصناف را تعیین تکلیف کنید، در این شرایط اقتصادی ۶ ماه است که صبح و عصر پا به پای مسئولین ادارات بازرسی انجام می دهیم در اوج تلاطم بازار ادامه دادیم اما بدون هیچ حقوق و بیمه ای، انتظار داریم که حداقل قراردادی بسته شود


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها