سرویس: جهاد و مقاومت کد خبر: 422320 19:47 - 1401/02/26

جلسه شورای اداری هرسین با محوریت اجرای رزمایش بیت المقدس ۱۲ برگزار شد

جلسه شورای اداری هرسین با محوریت اجرای رزمایش بیت المقدس ۱۲ برگزار شد

مرصاد نیوز: جلسه شورای اداری هرسین با حضور مسئولین شهرستان و با محوریت اجرای رزمایش بیت المقدس ۱۲ در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از دیوانگاه، امروز دوشنبه جلسه شورای اداری هرسین با حضور مسئولین شهرستان  و با محوریت اجرای  رزمایش بیت المقدس ۱۲ برگزار شد.

سرهنگ کرمی فرمانده سپاه ناحیه هرسین در این جلسه اظهار داشت: در سنوات گذشته رزمایش هایی در راستای نمایش اقتدار بسیج برگزار می شد که در دو سال گذشته به دلیل شرایط کرونایی این امکان وجود نداشت ولی امسال به دلیل مساعد بودن شرایط این امکان مهیا شده است.

 وی با اشاره به ورود و تاثیرگذاری بسیج در تمام عرصه ها افزود: یکی از برنامه هایی که بسیج پیگیری می کند به نمایش گذاشتن اقتدار نظام اسلامی است که در این راستا بسیج سازماندهی هایی در قالب گردان های مختلف انجام داده است که بنا به نیازهای مختلف بکار گیری شده اند.

فرمانده سپاه ناحیه هرسین تصریح کرد: بنا بر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح ماموریت هایی ابلاغ شده است که در شهرستان هرسین به گردان بیت المقدس و یک گردان کوثر در قالب یک ماموریت امنیتی و پیش فرض به اجرای رزمایش می پردازند.

وی خاطر نشان کرد: انتظار می رود علی رغم اینکه بسیج متعلق به آحاد جامعه است مسئولین محترم ادارت و ارگان های شهرستان در برگزاری این رزمایش همکاری لازم را داشته باشند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها